Skocz do zawartości

1.2MPI a zamykanie maski w CC


Pirat7993

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , moze mi ktos wytlumaczyc jak to jest z tym zamykaniem maski jak pod nia sobie siedzi 1.2 MPI bo osobiscie mam kopolke dolotu z 900 i LPG (mikser ma ok 1cm) i tak chcialem sobie zalozyc kopolke z palio a ona jest tam troszke wyzsza, jak myslicie benda jakies problemy ??miał juz ktos kiedys jakies cyrki z tym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam , moze mi ktos wytlumaczyc jak to jest z tym zamykaniem maski

> jak pod nia sobie siedzi 1.2 MPI bo osobiscie mam kopolke dolotu

> z 900 i LPG (mikser ma ok 1cm) i tak chcialem sobie zalozyc

> kopolke z palio a ona jest tam troszke wyzsza, jak myslicie

> benda jakies problemy ??miał juz ktos kiedys jakies cyrki z tym

> ??

to trzeba zawieszenie podniesc a sam silnik obnizyc i bedzie waytogo.gifhahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam , moze mi ktos wytlumaczyc jak to jest z tym zamykaniem maski

> jak pod nia sobie siedzi 1.2 MPI bo osobiscie mam kopolke dolotu

> z 900 i LPG (mikser ma ok 1cm) i tak chcialem sobie zalozyc

> kopolke z palio a ona jest tam troszke wyzsza, jak myslicie

> benda jakies problemy ??miał juz ktos kiedys jakies cyrki z tym

> ??

W CC i bez miksera jest mało miejsca na kopułkę Paliową. Z mikserem na pewno zostawi Ci ślady na masce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale Pirat ma 1,1 z góra 1,2

Quote:

Witam , moze mi ktos wytlumaczyc jak to jest z tym zamykaniem maski jak pod nia sobie siedzi 1.2 MPI bo osobiscie mam kopolke dolotu z 900 i LPG (mikser ma ok 1cm) i tak chcialem sobie zalozyc kopolke z palio a ona jest tam troszke wyzsza, jak myslicie benda jakies problemy ??miał juz ktos kiedys jakies cyrki z tym ??


gdzie w tym tekscie jest napisane ze to 1.1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no panowie niema sie co klucic ok.gif to jest 1.1 z gora od 1.2 ale zeby sie nie rozpisywac o tych glowicach i tak dalej to walnołem odrazu ze to 1.2MPI bo to ta sama wysokosc jest zresztą wiecie oco chodzi tongue.gif

no tak czy inaczej cos czoje ze niebardzobendzie sie chciala zmiescic ta kopolka z palio ale wiem ze jakos macie takie doloty porobione zlosnik.gifno a orginalna puszka z filtrem powietrza od CCS na 1000% nie wejdzie bo maska w połowie sie zatrzymuje wiec nijak niema szans, no hyba ze macie jakies inne pomysly na dolot, o yanku nie myslalem bo auto glownie jezdzi na LPG, no ale co do kopolki z 900 to tam jest rura 40mm wiec hyba jednak troszke za mało oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.