Skocz do zawartości

Przyciemnienie szyb - folia


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

szukałem ale nie nie znalazłem wiec pytam. Jak dobrze i w miare niedrogo przyciemnić szybki (tylna i tylne drzwi) w asterce za pomoca foli. Z tego co rozmawiałem z kolega który to robił to nie poleca tej metody bo szybki są lekko wypukłe i folia sie marszczy? Da sie to zrobic czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szukałem ale nie nie znalazłem wiec pytam. Jak dobrze i w miare

> niedrogo przyciemnić szybki (tylna i tylne drzwi) w asterce za

> pomoca foli. Z tego co rozmawiałem z kolega który to robił to

> nie poleca tej metody bo szybki są lekko wypukłe i folia sie

> marszczy? Da sie to zrobic czy nie.

Czyli co folie można tylko na maluchy i na polonezy, bo tam są proste szyby ??? zeby.GIF Jasne, że się da tylko trzeba przed przyklejeniem nałożyć folię na zewnątrz szybki podgrzać np. suszarką podgrzać coby się uformowała, a dopiero potem przykleić od wewnątrz.

Ja się w to nie bawiłem i dałem do zakładu prof. coby to zrobili, lepiej drożej i fachowo, niż taniej i na sezon smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

folie nakladasz na mokra szybe, uzywasz specialnej lopatki do wypychania wody z pod folii, w ten sposob folia sie naciaga i uformuje sie do szyby. smile.gif jesli masz troche zdolnosci manualnych to boczne zrobisz bez problemu tylna to troche wiecej zabawy bo trzeba laczyc folie rowno na drucikach od ogrzewania tylnej szyby i mozna to latwo spartolic i zmarnowac folie :/

poszukaj wsrod znajomych z agnecji reklamowych itp oni wiedza jak to zrobic smile.gif

pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> folie nakladasz na mokra szybe, uzywasz specialnej lopatki do

> wypychania wody z pod folii, w ten sposob folia sie naciaga i

> uformuje sie do szyby. jesli masz troche zdolnosci manualnych

> to boczne zrobisz bez problemu tylna to troche wiecej zabawy bo

> trzeba laczyc folie rowno na drucikach od ogrzewania tylnej

> szyby i mozna to latwo spartolic i zmarnowac folie :/

> poszukaj wsrod znajomych z agnecji reklamowych itp oni wiedza jak to

> zrobic

> pozdraiwam

a nie lepiej do zakladu podjechac i naprawde sobie szyby fajnie zrobic za okolo 400 pln? po co wioske uskuteczniac? ladnie zrobione szybki nie rzucaja sie w oczy smile.gif i sa nie tyle przyciemnione co przydymione (przynajmniej taki efekt sie uzyskuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> folie nakladasz na mokra szybe, uzywasz specialnej lopatki do

> wypychania wody z pod folii,

tej plastikowej szpachelki to lepiej nie urzywaj,

zalatw sobie szpachelke z miekkiego silikonu i urzyj duzo szamponu albo plynu do mycia naczyn na folie, unikniesz w ten sposob rys na foli.

boczne szybki to proscizna, ja w starej asterce kleilem w czasie gdy przez dzien bylo 2 a w noczy -3 *C, zero pechezykow powietrza - na jednej szybie folia w czasie schniecia sobie przymarzla przez noc blush.gif i nic sie nie stalo.

jak masz zwykla folie (nie termokurczliwa) to oklejenie tylnej to takie mini wyzwanie ale mozliwe do wykonania biglaugh.gifcool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a nie lepiej do zakladu podjechac i naprawde sobie szyby fajnie

> zrobic za okolo 400 pln? po co wioske uskuteczniac? ladnie

> zrobione szybki nie rzucaja sie w oczy i sa nie tyle

> przyciemnione co przydymione (przynajmniej taki efekt sie

> uzyskuje)

A wiadomo ze lepiej ale i drozej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.