Skocz do zawartości

silniczek krokowy do Brava 1,2 16V 80S 2000


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie.

Mam problem. Muszę kupić szybko silniczek krokowy do mojej bravki. Właśnie dzisiaj byłem na examinerze. Wynik wskazujący na praktycznie uwalony silniczek. Następnie szukałem na allegro, ale z nimi do mojej bravki 1,2 jest kiepsko. Na razie allegro odpada.

Może ktoś z Was wie gdzie w okolicach Warszawy można kupić nowy krokowiec za przystępną cenę.

Proszę o namiary.

Z góry dzięki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Was serdecznie.

> Mam problem. Muszę kupić szybko silniczek krokowy do mojej bravki.

> Właśnie dzisiaj byłem na examinerze. Wynik wskazujący na

> praktycznie uwalony silniczek.

Witam,co konkretnie wskazywal exzaminer i jakie obiawy wystepowaly,bo ja rowniez podejzewam krokowy (falujace obroty)ale na egzaminerze zadnych bledow nie pokazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Wcześniej rozwodziłem się już na ten temat. Może coś Ci to pomoże mój wcześniejszy temacik

Mechanik na podstawie mojego "opisu choroby" mojej bravki i pracy examinera potwierdził moje przypuszczenia, że jest to krokowiec - oczywiście do wymiany. Nie znam żadnego kodu ani magicznego określenia - co wykrył examiner. Wydaje mi się, że examiner nie podał jednoznacznie błędu krokowca, lecz kilka cech wskazujących jego praktyczne uwalenie. Oczywiście należy dodać, że w ostatecznej diagnozie "krokowiec kaput" pomogła "obdukcja" samego krokowca i jego praca.

to na razie tyle.

banana-wave.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam Was serdecznie.

> Mam problem. Muszę kupić szybko silniczek krokowy do mojej bravki.

> Właśnie dzisiaj byłem na examinerze. Wynik wskazujący na

> praktycznie uwalony silniczek. Następnie szukałem na allegro,

> ale z nimi do mojej bravki 1,2 jest kiepsko. Na razie allegro

> odpada.

> Może ktoś z Was wie gdzie w okolicach Warszawy można kupić nowy

> krokowiec za przystępną cenę.

> Proszę o namiary.

> Z góry dzięki wielkie

Z tą przystępną ceną bym uważał bo mozesz kupić po regeneracji i wtedy długo nie pojeździsz. Silniczek nowy kosztuje około 600 zł. Przy kupnie należy sprawdzić dokładnie opakowanie bo czasami oszukują. Wymieniałem w tamtym roku i prawie kupiłem za 400 niby nowy ale sie okazało że po regeneracji. Gość wymienił ale za dopłatą. Pamietaj, że po wymianie musisz znowu jechać na komputer zeby go zaprogramować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZROT FIATA

Dębę Wielkie /kier.Mińsk Maz/

ul. Olszowa 3

601 295 662

mają auta z anglii,nie zajeżdżone i dobre ceny

kupuję tylko unich

polecam waytogo.gif

A jeśli chcesz nowy to w moim podpisie są namiary do firmy ,w której pracuję ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.