Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

robertgarage

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez robertgarage

  1. przed bojowym schronem flankowym dla fortecznego km MG 34 , "spalimy" , rosyjski samochód pancerny BA 64 , który będzie wpierał szturm Fizylierów Gwardii RKKA na obiekt , broniony przez SS Schutze Regiment !!!! na focie miejsce bohaterskiej śmieci Rosjan , płyta z jarzmem km MG 34 !!! ten BA 64 spłonie w czasie ataku celnie trafiony z "emgiety" , ewakuacje załogi będzie osłaniał motocykl M-750 z km Diegtariew na koszu ten GAZ 67 Czapajew też weźmie udział moje Kamraty z SS LichtSchutze Regiment tak było 2 lata temu jutro foty z walk !!! będzie ciekawie !!!! SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!! https://www.google.pl/maps/place/Bunkry+D%C4%85browiecka+G%C3%B3ra/@52.0711124,21.3250965,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x4718d5b43cc11453:0x1a662c23a8893edb!8m2!3d52.0711124!4d21.3272852?hl=pl
  2. http://www.antyradio.pl/Motoryzacja/News/Premier-czyli-pierwsze-polskie-auto-wodorowe-8697 Polski Premier 270KM na ogniwach wodorowych
  3. stoją w ekspozycji w tzw "Fortach Czerniakowskich" gdzie wokół jest masa sprzętu pancernego , po za tym są własnością prywatną i są użytkowane e reko , np Bitwa o Łomianki czy nieco wcześniej Bitwa nad Bzurą z nie wiedzy głupoty gadasz nie po to przywrócono je do życia by stały w czeluściach Fortu ten Renault 17FT na pierwszej focie to też orginał , nasze Wojsko znalazło go w Afganie to jedna z 17ekzdobytych przez sowieta w Twierdzy Brzeskiej i "podarowana" szachowi Afganu przez Stalina nasi go znaleźli , nr się zgadzają i Afgany musieli oddać a chłopaki z fortu go wyremontowali i ten też jeździ tam większość tanków jeździ bo wolontariat czuwa
  4. przy drodze Siennica > Mińsk Maz. cała kompletna , w dobrym stanie do remontu
  5. upolowany w Warszawie na Piaseczyńskiej
  6. upolowany w ASO DAF TB Truck&Trailer w Górze Kalwarii
  7. Foto z ASO Fiat , Alfa , Subaru Dukiewicz z ubiegłego lata
  8. ustrzelona w przy barze na Łokietka / Pachońskiego to na jakiś "złombol" szykowana jest ??? Chłopaki raczej nie Łotysze
  9. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=...e=3&theater
  10. https://www.facebook.com/video.php?v=676974792352931
  11. > Może być fajna impreza, > przyczepię do czasu zakończenia imprezy. > pozdrawiam to już IV Edycja
  12. Art.Motors Strachówka Konrad 503 044 410 to kontakt do firmy gdzie powstają obie M-20 i tylko ta opcja jest dla Ciebie opłacalna gdyż zwykły warsztat zrobi auto "na skróty" i wrócisz do tematu z powrotem , natomiast w Art.Motors masz pewność , że będzie piaskowanie , dorobienie poszczególnych elementów na wzór oryginału , właściwe zabezpieczenie antykorozyjne . Bliżej będziesz miał do Feniks Motors w Izabelinie (a właściwie w Hornówku) Tomek Zarzycki 502 737 670 , jest na fejsie , www.feniksmotors.pl
  13. > Czekaj czekaj.....Kiedrowski.....z wybrzeża przypadkiem?? Z Redy może?? nie z Tczewa
  14. > Czemu pytam, mam tą Syrenę, i ostatnio dojrzewam do tego by ją zrobić, w sumie blacharki dużo nie > zostało. Robotę własną mam za free ale te materiały lakiernicze, to jest masakra oczywiście > jeśli będę ją robił to nie na Glasuricie tylko na czymś (naj)tańszym. > Jakiś obraz mam bo robiłem dla siebie tego poldka którego foty tu dawałem, renowacja samochodu to > po prostu finansowy koszmar..... tak , masz rację , ale wejdź na stronę NOVOL , lub popros o współpracę dystrybutora novol Dominika Kiedrowskiego 604 523 005
  15. samo przygotowanie do lakierowania i lakierowanie to ponad 30 tyś.zł + blacharka na wysokim poziomie + mechanika + tapicerka ..... Marcin , to prawie 200 tyś. zł ja mam GAZ 69M co wykonał 7 skoków z An12 i koszt renowacji tego auta to jakieś 50tyś.zł ,,,,,,,, chętnie bym go pokazał na Święcie 6 Pomorskiej w Krakowie , ale godnie,,,,,
  16. mycie po polerowaniu które zajęło 16dni .... ....nareszcie koniec , teraz czekamy na Klienta i Jego opinię ....
  17. > Znowu Ci się rok produkcji pomylił nie tak ma w papierach , prawdopodobnie pomyłka przy wypełnianiu D.R. , bo pierwszy pickup był zrobiony w '55r na Wyścig Pokoju a produkcja ruszyła po Targach Poznańskich w '56 .... > No i z tym, że mierzyliście wszystkie pickupy w Pl to chyba trochę przesadziłeś, fakt tych > samochodów nie ma dużo ale parę sztuk się znajdzie. Czyje samochody oglądaliście? nie brałem jeszcze w tym udziału robili to ludzie z Art.Motors i taką informację dostałem od Kierownika zakładu .... bardzo skrytykowali "odbudowę" pickupa w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie , podobno masakryczna lipa
  18. 2 auta z tego samego roku 1994 , wiązki takie same , a kostki do lamp już nie takie same .. ... więc robimy "przeszczep" .... ... i nastała jasność ustawienie na linię , 56cm nad ziemią , wg starych lamp , na przyrządach wyszło idealnie ..... kolejne 2sztuki po piaskowaniu i lakierowaniu proszkowym , jeszcze 2 i oba komplety kół (lato i zima) będą gotowe ....
  19. zapewniam Cię że oryginalne światła mają się dobrze i działają tak jak w 1957r , tak chciał Klient i tak zrobiono
  20. > 17-18 maja. Auto Nostalgia a 4.5,6 09 2014 w okolicach Krakowa odbywać się będzie 2 edycja Historycznego Rajdu Polski z metą w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie pyzy ul.św.Wawrzyńca , w którym to muzeum będzie w dniach 5,6,7 09 2014 wystawa Moto Classic Show i ta czerwona Alfa będzie jechała w Rajdzie

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.