Skocz do zawartości

tylnia wycieraczka


pkapella

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki mały problem. Ostatnio spalił mi się silniczek od wycieraczki. Zaniosłem go do fachowca smile.gif i dowiedziałem się że jest OK. Jednak powiedział mi że jest spalony układ w takim białym pudełku, Byłem w serwisie Fiata i tam dowiedziałem się, że musze kupić nowy silnik. Czy to jest prawda confused.gif Naprawdę nie można tego dostać confused.gif A może ktoś z Was wie jak to naprawić confused.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam taki mały problem. Ostatnio spalił mi się silniczek od

> wycieraczki. Zaniosłem go do fachowca i dowiedziałem się że

> jest OK. Jednak powiedział mi że jest spalony układ w takim

> białym pudełku

Tam się w zasadzie nie ma co spalić.

Tam jest jedynie podłączenie styków odpowiedzialnch za pozycjonowanie wycieraczki i przekaźnik. Nic więcej.

http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=&Number=270637603&page=&view=&sb=5&o=&vc=1

Mże coś się odgięło i nie kontaktuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sumie to jak fachowiec podłączył ten układzik to zaczęło mu iskrzeć

Bo pewnie to fachowiec "od dojenia owiec". zlosnik.gif

Niestety, "na wróżkę" trudno mi serwisować cokolwiek zdalnie. zlosnik.gif Trzeba wziąć do łapki narzędzia, rozmontować i obadać co tam się mogło stać...

Schemat:

274149478-wycieraczka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak tylnej wycieraczki to nie jest taki mały problem. Pisałem o tym w "typowe usterki i akcje nawrotne" Miałem w moim Mk1 podobne problemy, ale nigdy silnik mi się nie spalił, nawet, gdy wycieraczka była całkiem przytarta. cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobny problem. Jezdzilem z zepsuta wycieraczka przez pol roku bo mi "fachowiec" powiedzial ze trzeba caly mechanizm wymieniac i nic sie nie da naprawic (podobno drogie ustrojstwo), a ze na bogatego nie trafilo wiec tak se jezdzilem cool.gif . Ktoregos dnia kumpel poruszal w gore i w dol i zadzialala hehe.gif . Mowil ze tez tak mial. Bylem w szoku. Pol roku...Sprobuj moze zadziala wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jak sie spalił silnieczek z przodu, to niestety panowie mechanicy w ASO uznali, ze nie da się go naprawić i nowy silniczek z założeniem kosztował mnie 500zł. icon_eek.gif Gdyby stało mi się to teraz to poszukałabym jakiegoś używanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak spróbowała moja kochana siostra i wycieraczka jej w ręku została

> a później powiedziała, że samo pękło. I znowu jestem lżejszy o

> stówkę

No co ty yikes.gif , mam nadzieje ze przed tym zanim napisalem posta, nie chcialbym miec wyrzutow sumienia wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.