Skocz do zawartości

Lacetii w automacie a przeguby


QuikSilver

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie koledzy, ktoś się orientuje z jakim silnikiem wychodziły lacetti lub nubiry 3 w automacie, szukam do swojej forenzy przegubu zewnętrznego, po numerze VIN nic niema, dlatego szukam w inny sposób jak wiele części które pasują od lacetti, w moim siedzi automat 4B,

nie mam wyciągniętego przegubu, auto cały czas jeździ wiec mi ciężko porównać w sklepie fizycznie, czy były różnice miedzy automatem a manualem i czy były różnice miedzy wersjami silnika , ktoś ma dostęp do jakiś danych ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2023 o 19:38, QuikSilver napisał(a):

Witajcie koledzy, ktoś się orientuje z jakim silnikiem wychodziły lacetti lub nubiry 3 w automacie, szukam do swojej forenzy przegubu zewnętrznego, po numerze VIN nic niema, dlatego szukam w inny sposób jak wiele części które pasują od lacetti, w moim siedzi automat 4B,

nie mam wyciągniętego przegubu, auto cały czas jeździ wiec mi ciężko porównać w sklepie fizycznie, czy były różnice miedzy automatem a manualem i czy były różnice miedzy wersjami silnika , ktoś ma dostęp do jakiś danych ??

Ciężko będzie. Nie kojarzę innego użutkownika lacetona z automatem. Najlepiej by było go wyjąć i coś dobrać. Idąc w logikę to skrzynia nie powinna mieć wpływu na przegub zewnętrzny - raczej silnik. Producenci unikają wielu wariantów bo to koszty. I w tym kierunku bym poszedł. Kupił bym od tej samej wersji silnikowej i porównał ze zdemontowanym. Najwyżej się zwróci do sklepu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie tu jest silnik 2.0 benzyna gdzie taki nie występował w lacetti, o tyle dobrze że silnik to stary GM wyrób co wsadzali do vectry B, szukałem i udało mi się znaleźć, szukałem od chevroleta REZZO bo w nim występowały silniki właśnie 2.0 w konfiguracji 4 biegowy automat, co prawda występują tylko z ABSem, u mnie go brak, ale sprawdziłem zwrotnice, ona jest uniwersalna u mnie jest otwór na czujnik, w US jak szukałem to tam nie wymieniają przegubów tam idzie cała półoś od raz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.