Skocz do zawartości

pompa paliwowa


ryhub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z pompa paliwa - zatarla sie - autko jest na LPG.

Jak narazie prowadze dosc zywa dyskusje z serwisem o gwarancje na pompe ale cos mi sie zdaje ze nic z tego nie bedzie wiec mam pytako:

czy ktos wie gdzie mozna dostac taniej pompe paliwa (cala kompletna) najlepiej gdzies w okolicy krakowwa?

prosze o namiary na takie miejsca - w gre wchodzi rowniez uzywka.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, mam problem z pompa paliwa - zatarla sie - autko jest na LPG.

> Jak narazie prowadze dosc zywa dyskusje z serwisem o gwarancje na

> pompe ale cos mi sie zdaje ze nic z tego nie bedzie wiec mam

> pytako:

> czy ktos wie gdzie mozna dostac taniej pompe paliwa (cala kompletna)

> najlepiej gdzies w okolicy krakowwa?

> prosze o namiary na takie miejsca - w gre wchodzi rowniez uzywka.

> pozdr.

czesto spotykane przy lpg niestety

szukaj na allegro chyba bedzie w miare najrozsadniej - koszt ok. 100-120 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na allegro jest ale sam wklad - kupujac cos takiego trzeba rozcinac

> obudowe - robic podmianke itp - nie mam zaufania do tego typu

> rzeczy - narazie szukam calej kompletnej.

no coz, zdaza sie...

jak znajdziesz juz pompe to pomysl o odcieciu na LPG - ja mam tak i przejechalem w ten sposob 30kkm ( jak zakladalem mialem 70kkm przebiegu) bez problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na allegro jest ale sam wklad - kupujac cos takiego trzeba rozcinac

> obudowe - robic podmianke itp - nie mam zaufania do tego typu

> rzeczy - narazie szukam calej kompletnej.

np w bialymstoku sa warsztaty ktore sie zajmuja taka podmianka i nawet daja rok gwarancji, oplaca sie bo za 200zl masz wymieniony wklad a tak za 2x tyle masz to samo w serwisie, ja mam tak juz pol roku i nie narzekam - dodatkowo firma zamontowala mi wylacznik pompy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydarzylo mi sie to samo;/ pytanko, ile zwykle miales benzyny w baku? ja najczsciej grubosc wskazowki poniezej poczatku czerwonego pola i tak pompa zdechla,

aha w ostatnij auto swiecie w dzialem interwencje jest przyklad o fiatach wlasnie, ze mozna sie domagac na gwarancji po ponoc w ksiazce serwisowej nie jest napisane ile konkretnie tej benzyny w baku byc musi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przydarzylo mi sie to samo;/ pytanko, ile zwykle miales benzyny w

> baku? ja najczsciej grubosc wskazowki poniezej poczatku

> czerwonego pola i tak pompa zdechla,

> aha w ostatnij auto swiecie w dzialem interwencje jest przyklad o

> fiatach wlasnie, ze mozna sie domagac na gwarancji po ponoc w

> ksiazce serwisowej nie jest napisane ile konkretnie tej benzyny

> w baku byc musi

Czytałem ten tekst. smile.gif

Redaktorkom z AŚ fajnie sie pisze a wywalczyc nowa pompe graniczy z cudem z tego co wiem. Znalezli haczyk w instrukcji obslugi ale bez sądu chyba nic z tego no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to mozliwe ale serwis dal nowa pompe. Klient z punktu mowil ze to nei podlega gwarancji itp, a na dzien nastepny zadzwonil do mnie kierownik serwisu powiedzial ze pompa bedzie nowa.

CO do zapisu o ilosci paliwa w baku to jest to zapisane w warunkach eksploatacji przy instalacji LPG (u mnei pisze za trzeba miec 1/4 baku).

Z tego co mi mowili w serwisie w kraku "Viamot" teraz jak kupujesz auto i zakladasz instalacje LPG to podpsiujesz warunki ze przy nieodpowiedniej eksploatacji tracisz gwarancje na podzespoly (prawie 50% czesci silnika, wtryskiwacze, uklad paliwowy, itp) i na to wyglada ze po zalaozeniu LPG pozostaje nam tylko gwarancja na blache smile.gif

Co jeszcze mnie zaciekawilo - seriws mi powiedzial ze paliwo jakie by;lo w baku bylo stare, smierdzialo, i bylo duzo osadu na dnie baku, nie wiem jak to mozliwe bo paliwo tankuje srednio 1 w miesiacu po ok 10-15l wiec jest przynajmniej 1x w miesiacu wymieniane - na to yglada ze mamy kiepska jakosc paliwa juz na stacjach (tankuje PB na ARGE a od dzisiaj na BP).

Co do przestrzegania warunkow uuzytkowania LPG to byly u mnie spelniane - zawsze mialem 1/2 baku paliwa - rano przejedza pandzia ok 2-3 km na paliwie (w zimie nawet dalej) a jednak pompa po niecalych 2 latach i przebiegu 30tys poszla sie j....

Jak tylko skonczy sie gwaracja zakladam odciecie pompy paliwa, mam nadzieje ze to cos pomoze.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.