Skocz do zawartości

jeśli komuś pękło to coś przy leflektorze to.....


adam14

Rekomendowane odpowiedzi

....taki mały manual jak łatwo zastąpić zatrzask zwykłą zapinką

zatrzask2pv.jpg

rozwiązanie proste a wręcz banalne często stosowane. minimalna trudność polega na wywierceniu otworu i przewleczeniu zapinki tak żeby wszystko się trzymało. ja wywierciłem w miejscu gdzie wchodzą takie wypustki, ale można też z boku

zrobiłem to porządnie przy okazji zmiany żarówek na nufki, stare narvy powodaowały że czasmi odnosiłem wrażenie nie włączonych świateł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zapodać to do manuali? czy nie koniecznie

jak kcesz to daj, ja zapodałem fotki bo też szukałem takiego dobrego plasticzora aż wkońcu zrobiłem tak jak na focie i mam spokój. z tego co wiem to bardzo awaryjny plastik i często pęka nawet przy użyciu małej siły.

dzisiaj w autosamie kupiłem gumy stabilizatora (oryginał 8,9zł/szt zlosnik.gif) jak zrobi się ciepło i sucho to wymienie je robiąc kolejną fotorelacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzisiaj w autosamie kupiłem gumy stabilizatora (oryginał 8,9zł/szt )

> jak zrobi się ciepło i sucho to wymienie je robiąc kolejną

> fotorelacje.

tez sie zastanawiałem czy aby nie sa u mnie do wymiany

jak to zdiagnozować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tez sie zastanawiałem czy aby nie sa u mnie do wymiany

> jak to zdiagnozować ?

ja diagnoze zacząłem od wymiany przednich tulei w wahaczu. stuki zmalały ale za to wyraźniej wskazują gdzie leży przyczyna. teraz zmienie końcowe gumki stabilizatora i licze na kolejną obniżkę ilości stuków. reszta elementów gumowych poczeka na ekstra kasę.

objaw: wyraźne stuki przedniej zawiechy, ale warto wtedy wymienić wszystko co jest podatne na stukanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.