-
72 Rajd Polski
W czwartek będę na Stanczykach :-D
-
72 Rajd Polski
> to jak to jest, teoretycznie na wszystkie odcinki jest opłata/karnet? Czy są odcinki które są po > prostu płatne? Czy może wszystkie odcinki są płatne? Pytam bo sie nie wtajemniczałem jeszcze Teoretycznie wszystkie odcinki sa płatne
-
72 Rajd Polski
> Witam, > ja mam pytania do tych co byli rok temu, jakie wrażenia? jak z biletami, lepiej kupić karnet za > 150zł, czy na każdy odcinek płacić osobno? Póki co się zastanawiam, może zbiorę ekipę. > Średnio żebym jechal przez 3/4 kraju w sam lub w 2 osoby pozdrawiam rok temu nie byłem... ale byłem w 2009 roku jak jeszcze Loeb jeździł i auta były "porządne" wrażenia są super... a prędkości na OSach
-
72 Rajd Polski
> ale klimat na Litwie był super deszcz, nieprzejezdne OSy i na końcu odwołali wszystko
-
72 Rajd Polski
> ja się wybieram > dobrze że w tym roku rajd jest bardziej kompaktowy i więcej odcinków zlokalizowanych wokół > Mikołajek. W zeszłym roku zrobiłem chyba ze 400 km po całych mazurach żeby zobaczyć trzy > odcinki rok temu nie byłem bo bez sensu zrobili z ta Litwa... a do tego okazało sie to niewypałem
-
72 Rajd Polski
> gdzie jest jakas mapa os-ów DODUŚ
-
72 Rajd Polski
Witam, Ktoś się wybiera? Jako że dużo nowych OSów jest, na który warto się ustawić? Może ktoś polecić coś? Wstepnie sobie zaplanowałem: Stańczyki Mazury, Wieliczki, Świętajno
-
E46 e330d komp zaniża spalanie o 1.5 L
> Ja tak nie twierdzę,latam cały czas po mieście dość dynamicznie to kocioł 60l wystarcza mi na > 600-650km więc jak nie liczyć wychodzi 10l/100km. Teraz naprawiłem jeden wtrysk bo nie > trzymał parametrów(przelewał 10x więcej niż reszta) to liczę ,że spalanie mi nieco spadnie. to wcale nie myślałem o tobie
-
E46 e330d komp zaniża spalanie o 1.5 L
> Ztcw to można to przeprogramować np.Inpą,u mnie oryginalnie jest tak samo jak u Ciebie czyli zaniża > nawet do 2litrów.Auto i silnik taki sam jak u Ciebie. to już teraz rozumiem dlaczego użytkownicy 3.0d twierdzą ze pali tyle co 2.0d
-
e46 - 2001r - pokombinowany lift
> Za wiki. raczej błąd?? > W kwietniu 2001 roku E46 został poddany face-liftingowi. > Masz sedan/ touring czy cabrio/coupe? sedan
-
e46 - 2001r - pokombinowany lift
> Tyle że lift był od 2001r., tez tak napisałem > czyli auta z końca 2000r. były już MR2001. W nomelklaturze VAG już po > 08 danego roku byłto model kolejnego roku. ciekawe rzeczy... moje auto jest 2001 08 wg VINu i jest przed liftowe tak jak powinno być
-
e46 - 2001r - pokombinowany lift
> Szybkie pytanko - czy to możliwe żeby rocznik 2001 miał przód po lifcie, a tył przed liftem? > IMHO nie - wiec pytanie czy oryginalny jest przod czy tył w tym roczniku? > (może jakies zewnętrzne szczegoly naprowadzą znawców tej marki czy to powinien być przedlift czy > polift?) tak na przyszłość, to lift był pod koniec roku 2001 o ile dobrze pamiętam to auto wyprodukowane w październiku / listopadzie powinno być poliftowe najprościej sprawdzić to po VINie, w którym miesiącu auto było wyprodukowane
-
e46 - 2001r - pokombinowany lift
> W polifcie klamki otwierają się do góry w przedlifcie normalnie, tak najszybciej można poznać. nam przed liftem i klamki otwierają się do góry...
-
temperatura z nawiewu klimy
> właśnie sprawdzone i po kilku minutach temperatura wynosiła 8,5stopnia z nawiewów, bieg jałowy, > prędkość nawiewu 2, a potem 1. przydało by się podać temp na zewnątrz w chwili pomiaru
-
e90 320D Drganie drążka zmiany biegów
> ponoć diesel i lewarek zmiany biegów umieszczony nad skrzynią (uzdłużnie umieszczona skrzynia > biegów) tej... a w e46 jest tak samo i wajcha nie goni...