Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

msikor

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. msikor odpowiedział msikor na temat - MotoSport
    W czwartek będę na Stanczykach :-D
  2. msikor odpowiedział msikor na temat - MotoSport
    > to jak to jest, teoretycznie na wszystkie odcinki jest opłata/karnet? Czy są odcinki które są po > prostu płatne? Czy może wszystkie odcinki są płatne? Pytam bo sie nie wtajemniczałem jeszcze Teoretycznie wszystkie odcinki sa płatne
  3. msikor odpowiedział msikor na temat - MotoSport
    > Witam, > ja mam pytania do tych co byli rok temu, jakie wrażenia? jak z biletami, lepiej kupić karnet za > 150zł, czy na każdy odcinek płacić osobno? Póki co się zastanawiam, może zbiorę ekipę. > Średnio żebym jechal przez 3/4 kraju w sam lub w 2 osoby pozdrawiam rok temu nie byłem... ale byłem w 2009 roku jak jeszcze Loeb jeździł i auta były "porządne" wrażenia są super... a prędkości na OSach
  4. msikor odpowiedział msikor na temat - MotoSport
    > ale klimat na Litwie był super deszcz, nieprzejezdne OSy i na końcu odwołali wszystko
  5. msikor odpowiedział msikor na temat - MotoSport
    > ja się wybieram > dobrze że w tym roku rajd jest bardziej kompaktowy i więcej odcinków zlokalizowanych wokół > Mikołajek. W zeszłym roku zrobiłem chyba ze 400 km po całych mazurach żeby zobaczyć trzy > odcinki rok temu nie byłem bo bez sensu zrobili z ta Litwa... a do tego okazało sie to niewypałem
  6. msikor odpowiedział msikor na temat - MotoSport
    > gdzie jest jakas mapa os-ów DODUŚ
  7. Witam, Ktoś się wybiera? Jako że dużo nowych OSów jest, na który warto się ustawić? Może ktoś polecić coś? Wstepnie sobie zaplanowałem: Stańczyki Mazury, Wieliczki, Świętajno
  8. > Ja tak nie twierdzę,latam cały czas po mieście dość dynamicznie to kocioł 60l wystarcza mi na > 600-650km więc jak nie liczyć wychodzi 10l/100km. Teraz naprawiłem jeden wtrysk bo nie > trzymał parametrów(przelewał 10x więcej niż reszta) to liczę ,że spalanie mi nieco spadnie. to wcale nie myślałem o tobie
  9. > Ztcw to można to przeprogramować np.Inpą,u mnie oryginalnie jest tak samo jak u Ciebie czyli zaniża > nawet do 2litrów.Auto i silnik taki sam jak u Ciebie. to już teraz rozumiem dlaczego użytkownicy 3.0d twierdzą ze pali tyle co 2.0d
  10. msikor odpowiedział Jay na temat - BMW
    > Za wiki. raczej błąd?? > W kwietniu 2001 roku E46 został poddany face-liftingowi. > Masz sedan/ touring czy cabrio/coupe? sedan
  11. msikor odpowiedział Jay na temat - BMW
    > Tyle że lift był od 2001r., tez tak napisałem > czyli auta z końca 2000r. były już MR2001. W nomelklaturze VAG już po > 08 danego roku byłto model kolejnego roku. ciekawe rzeczy... moje auto jest 2001 08 wg VINu i jest przed liftowe tak jak powinno być
  12. msikor odpowiedział Jay na temat - BMW
    > Szybkie pytanko - czy to możliwe żeby rocznik 2001 miał przód po lifcie, a tył przed liftem? > IMHO nie - wiec pytanie czy oryginalny jest przod czy tył w tym roczniku? > (może jakies zewnętrzne szczegoly naprowadzą znawców tej marki czy to powinien być przedlift czy > polift?) tak na przyszłość, to lift był pod koniec roku 2001 o ile dobrze pamiętam to auto wyprodukowane w październiku / listopadzie powinno być poliftowe najprościej sprawdzić to po VINie, w którym miesiącu auto było wyprodukowane
  13. msikor odpowiedział Jay na temat - BMW
    > W polifcie klamki otwierają się do góry w przedlifcie normalnie, tak najszybciej można poznać. nam przed liftem i klamki otwierają się do góry...
  14. > właśnie sprawdzone i po kilku minutach temperatura wynosiła 8,5stopnia z nawiewów, bieg jałowy, > prędkość nawiewu 2, a potem 1. przydało by się podać temp na zewnątrz w chwili pomiaru
  15. > ponoć diesel i lewarek zmiany biegów umieszczony nad skrzynią (uzdłużnie umieszczona skrzynia > biegów) tej... a w e46 jest tak samo i wajcha nie goni...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.