Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Pawell24

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Wtiam Chce wymienić dwumasę. Skrzynia odkręcona od silnika jednakże nie chce zejść. Rozrusznik odkręcony oraz wszystkie śruby. Coś tam podważam ale wraca na miejsce a powinno to zejść gładko. Są jakieś tajemnicze rozwiązania tego ? Dzięki pozdrawiam
  2. Witam Komp i tak zawyża. W moim przypadku wskaźnik analogowy na zegarach zawyża.
  3. Witam Czy miał ktoś z was taki przypadek, że wskaźnik paliwa zawyża wskazanie paliwa tak około 15 litrów. Co może być przyczyną, do wymiany pompa paliwa? Pozdr
  4. Witam Mam zamiar zakupić. Znalazłem na allegro http://allegro.pl/interfejs-diagnostyczny-bmw-3-e36-e46-e90-f30-pl-i5314531781.html Czy to coś będzie obsługiwało również INPA, Dis. Czy szkoda kasy i kupić coś tańszego? Pozdr
  5. Witam Wiem, że nie płacę podatku 2%. Pytanie: Muszę mimo tego wypełnić jakiegoś pita? Różnie to bywa z US. Pozdr
  6. Witam Usterka usunięta, poluzowana masa pod schowkiem. Pozdrawiam
  7. Witam Zakupiliśmy autko dla Mamy rocznik 2002 Było wszystko oki przy kupnie. Pierwsze 50 km oki. Siadłem ja za kierownice przejechałem przez parę torowisk i zaświeciły się dwie kontrolki ABS i ręczny. Po kilku odpaleniach zgasły, znowu jakieś wyboje i znowu świeci. Brat odkrył dodatkowo brak nawiewu przy tych święcących kontrolkach. Podejrzewam, że gdzieś coś nie styka ale dziwne zależności = kontrolka ABS, ręcznego i brak nawiewu i klimy (a dodam, że to wszystko działało przy kupnie). Spotkał się ktoś z czymś takim, jakieś rady. (Mama na razie nie wie o usterkach i nie chce żeby wiedziała więc muszę szybko to usunąć). Dodam, że spotkałem na google podobny temat ale bez rozwiązania. Może jakieś wskazówki. Dzięki Pozdrawiam
  8. > w E60 mozna wejść do ukrytego menu i tam skorygować. Powpisuj w google czy w e46 też sie da U mnie nie da rady. Komp jest ubogi. Mam MK4 czyli z navi ale jest beznadziejny. Jak na tamte lata powinien być lepszy.
  9. Witam Posiadam auto jak w temacie. Od kupna komp auta zaniża spalanie tak o 1.5 - 1.7 litra na 100 km Co zrobić z tym fantem, da się to poprawić. Jeśli tak czy jest jakiś magik od takich rzeczy ? Spalanie sprawdzone bo zawsze tankuje do pełna. Wiem, że temat można olać ale stwierdziłem, że cierpliwość się skończyła Pozdr
  10. > Jakieś Suzuki, albo Impreza wolnossąca > Chyba, że jakiś prześwit potrzebny to Forester, ale to już skrajność. Prześwitu mega nie potrzeba. Po prostu góry po drodze utwardzonej.
  11. Witam Kolega z pracy musi coś takiego kupić dla małżonki. Mieszka w górach gdzie dodatkowo wjazd na posesję jest ciężki nie wspomnę o drodze do posesji Ja mu proponuje panda 4x4 ale nie wiem czy były w automacie. Jakie macie pomysły. Nie popadajmy w skrajności
  12. Witam Ma taki problem, ze jak dłużej pochodzi klima to mam mokry dywanik od pasażera (w smaku czysta woda nie płyn chłodniczy). Idąc tropem chce sprawdzić czy nie jest zatkany odpływ od klimy. Zaglądałem wczoraj pod auto ale nie mogę znaleść tego odpływu. Macie może foty gdzie dokładnie to się znajduje? Pozdrawiam
  13. "OTICAR" ŚWIETOCHŁOWICE ul.Wojska Polskiego 78 (ZGODA) mozliwosc wysyłki...... Tel. 0 604 952 035 Byłem kupiłem silniczek do wycieraczek, hałasował jak poprzedni ale nie było problemu z wymianą na sprawny. Polecam no i dla sprzedającego
  14. > Cikawe.. nikt nie używa wycieraczek ALCA? Tanie i przyjemne, nawet w > wersji "bezstelażowej". > Miałem w kilku samochodach i zdecydowanie mogę polecić. Ostatnio jest ich wysyp na giełdach, mi udało się kupić kilka sztuk po 7 zeta (nie wiem jak ścierają bo nie montowałem ich u siebie). U siebie mam zaś zamontowane VALEO z przodu model silencio a tyłu jakiś uniwersalny model dedykowany do astry G caravan. Ogólnie nie jestem zadowolony z tych z przodu, mam jed góra trzy miesiące i są smugi a koszt koło 50 za dwie sztuki. Pozdrawiam
  15. Pawell24 odpowiedział lelek na temat - Opel
    > zakładam, że to ten sam X16XEL co w eFkach, zatem 1.6 litra > nie wiem jaka skrzynia tam siedzi, a są pewne różnice > generalnie korek jest w okolicach lewego przegubu > poziom winien być 2cm poniżej korka, jeśli się nie mylę > może być > alternatywnie oryginalny olej oplowski nr 19 40 768 > jest nawet tańszy od Mobila ;-) Dzięki

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.