Skocz do zawartości

Kto wie gdzie są autohausy w Niemczech???


cieyo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Udaję się w podróż do Niemiec do rodziny, a mianowicie do Hannoveru i po drodze chciałbym wstąpić do kilku autohausów żeby kupić trochę gratów do samochodu (mojego i kumpli) ale z tego co wiem to nie jest tam tak łatwo znaleźć jakiś szrot jak się nie wie gdzie szukać.

I moje pytanie - ktoś z Was zna jakiś szrot po trasie - chodzi mi o adres, namiary czy coś w tym stylu abym trafił.

Dzięki za pomoc !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałeś o szroty czy o autohałzy w końcu ??? niewiem.gif

Jeśli chcesz dobry Autohaus z bardzo dobrym wyborem (po kilka wersji każdego modelu z rocznika) to dam ci namiar. Jest niedaleko Hanoveru i mają oczywiście stronkę w necie , ale oczywiście nie mają tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> odpowiem tak: klamoty sa drozsze niz w PL

O! O parę rzeczy pytaliśmy i rzeczywiście ceny nie były rewelacyjne , ale w servisie VW audi przepływomierz (regenerowany?) kupiliśmy zdecydowanie taniej niż w PL (byliśmy z mechanikiem) , wymieniliśmy sami , ale to już inna historia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapytałeś o szroty czy o autohałzy w końcu ???

> Jeśli chcesz dobry Autohaus z bardzo dobrym wyborem (po kilka wersji

> każdego modelu z rocznika) to dam ci namiar. Jest niedaleko

> Hanoveru i mają oczywiście stronkę w necie , ale oczywiście nie

> mają tanio.

Szroty z gratami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.