Skocz do zawartości

... co to za część ...


slipknot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ... mam pytanie ... jestem laikiem w sprawie silników wiec może wydać sie to pytanie banalne ... dziś moją uwage zwróciła pewna rzecz (część) którą ostatnio zauważyłem że wystaje poniżej przedniego zderzaka poprzednio nie było jej widać ... szukałem jakiejś foty ale nie zalazłem wiec postaram sie opisać ... stojąc przed samochodem, po prawej stronie zaraz obok hmm częśći podobnej do "głośniczka" znajduje się taka hmm no właśnie co to jest ?? prostokątne i kilka przewodów od niego biegnie .... zauważyłem że jedno ramie obejmy na której jest przykręcona do samochodu pękło ... (gdyby ktoś się domyślał co to za część albo mógł rzucić jakieś foty to bym potwierdziła czy to to ... ) dzieki z góry (auto to ccs 1,1 97r)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym stawiał na pochłaniacz oparów paliwa jeśli oczywiście

> głośniczek to klakson

Na 99% klakson ... tylko zastanawiam sie co to za część ... musze jutro podbić do mechniora i spytać jak to zespawać ... czy trzeba sciągać czy się obędzie .... ale skoro pochłaniacz oparów paliwa hmm ... żeby jakiegoś pożaru nie wywołać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na 99% klakson ... tylko zastanawiam sie co to za część ... musze

> jutro podbić do mechniora i spytać jak to zespawać ... czy

> trzeba sciągać czy się obędzie .... ale skoro pochłaniacz oparów

> paliwa hmm ... żeby jakiegoś pożaru nie wywołać ...

tego sie nie spawa tylko wygina spowrotem na swoje miejsce, bo to na blaszce siedzi a jest to pochłaniacz par paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak siedzi na blaszce potwierdzam .... ale ta blaszka u mnie jest przykręcona do auta w dwóch miejscach ... i jede z tych uchwytów pękła tak że śruba i kawałek blaszki zostało przy "ramie" auta ... i teraz trzyma się na drugiej śrubie ... ten pochłaniacz jest teraz widoczny gdy stane przed autem a boje się wyginać by wsunoł się do środka by czasem nie ukręcić drugiej blaszki ... jak myślici można to spawać nie wykrecając ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak siedzi na blaszce potwierdzam .... ale ta blaszka u mnie jest

> przykręcona do auta w dwóch miejscach ... i jede z tych uchwytów

> pękła tak że śruba i kawałek blaszki zostało przy "ramie" auta

> ... i teraz trzyma się na drugiej śrubie ... ten pochłaniacz

> jest teraz widoczny gdy stane przed autem a boje się wyginać by

> wsunoł się do środka by czasem nie ukręcić drugiej blaszki ...

> jak myślici można to spawać nie wykrecając ??

wyjmij pochłaniacz odkręcając blache, zaślep rurke od zbiornika i drugą od przepustnicy np. srubami i jedź do warsztatu niech Ci to pospawają i wzmocnią aby drugi raz sie tak nie stało, bez pochłaniacza też da rade jechać choć wiadomo ze nie bedziesz tego miesiąc robił wiec ten dzień czy dwa obleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.