Skocz do zawartości

HELP! - Uprawnienia do kier. pojazdami uprzywilejowanymi???


krzysiek_g2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jakiś tam procent szans na pracę w Pogotowiu Ratunkowym jako kierowca karetki wypadkowej i/lub transportowej. W przyszłym tygodniu idę na rozmowę, ale ze wstępnych informacji wiem, że potrzebowałbym takie uprawnienia, zaświadczenie, kurs, zezwolenie... Nawet nie wiem jak to nazwać.

No i może ktoś wie gdzie to sie robi, jak to się robi? Bo ja tylko znalazłem, że za takie uprawnienia płaci "ktoś z góry", a nie pracownik. Nie pytajcie gdzie - gdzieś w sieci.

Wiem, że mogę tego dowiedzieć się na miejscu podczas rozmowy, ale taka mnie ciekawość zżera od środka. Może ktoś wie też jak taka praca wygląda? Bo rozumiem, że jak wypadków nie ma to się siedzi, a jak są to się jeździ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy pojazdy uprzywilejowane są traktowane wszystkie tak samo... w każdym bądź radzie, ja jeżdząc takim pojazdem (cichociemnym) robiłem obowiązkowo badania psychotechniczne i świadectwo kwalifikacji uzależnione od długości dopuszczenia na psychotestach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem, czy pojazdy uprzywilejowane są traktowane wszystkie tak

> samo... w każdym bądź radzie, ja jeżdząc takim pojazdem

> (cichociemnym) robiłem obowiązkowo badania psychotechniczne i

> świadectwo kwalifikacji uzależnione od długości dopuszczenia na

> psychotestach.

dokladnie nawet chyba cos takiego mam .

Gdy dostaniesz sie do pracy albo przed przyjeciem idziesz na badanie psychotechniczne i robisz na "bomby" smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.