Skocz do zawartości

Blaupunkt Gta 4 Special???


marcin9310

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Czy będzie dobry, żeby podpiąć pod niego przód??Szukam wzmaka do 400 zł wydaje mi się najlepszy za tą cene (może jakieś inne propozycje). Jeśli ktoś ma takiego Blaupunkta bardzo bym prosił o podzielenie się wrażeniami akustycznymi wink.gifMój sprzęt to radio Sony GT200s, głośniki PowerBass PB-CK6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak jak w temacie. Czy będzie dobry, żeby podpiąć pod niego

> przód??Szukam wzmaka do 400 zł wydaje mi się najlepszy za tą

> cene (może jakieś inne propozycje). Jeśli ktoś ma takiego

> Blaupunkta bardzo bym prosił o podzielenie się wrażeniami

> akustycznymi Mój sprzęt to radio Sony GT200s, głośniki PowerBass

> PB-CK6

na allegro jest jeden, taki jakby to powiedziec, rozpieprzony na maxa, to ten ? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam takowy. podpiety pod radyjko jvc ks rt800r i głośniki gms 960 platinum, i powiem że mnie się bardzo podoba smile.gif gra lepiej niż becker (chyba trafic pro ale ten mercedesowki) w mb mojego taty (ale on nie ma wzmaka). ja sie za dużo nie znam, ale jest dużo fajnieszy bas, dużo przyjemniej słucha sie muzyki w całym zakresie (tony wysokie już mnie tak nie drażnią) i nic w głośnikach nie trzeszczy mimo że spokojnie daje dużo większą głośność. no i ogólnie jakoś taka milsza dla ucha jest teraz muzyczka płynąca z radyjka a w szczególności ze zmieniareczki smile.gif

pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.