Skocz do zawartości

Problem z naglosnieniem w CC


Nawro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moj sprzet 3 drożne Magnaty 20cm w połce przod 10 cm blaupunkt i 2 gwizdeczki magnata - napedza to kennwod kdc - 7090r

Problem w tym ze gdy wsiadam do kumpla CC gdzie ma radio pionnka i 6x9 JBL w polce z tyl slychac ze to czysciutko gra i juz przy skali 4 - 5 volume, gdzie u mnie sprzet pokozuje swoje mozliwosci przy 18- 19 volume.

Gdzie jest problem??? u mnie 6 glosnikow u niego 2 i lepiej graja. Czy to kwestja radia, glosnikow????

W gre nie wchodzi zabudowa przoodu(panele) bo w kazdej chwili moze byc tak ze autko pojdzie do lamusa. Zastanawialem sie nad boczkami z tyl ale po prawej stronie jest wlew paliwa i nie wiem czy upchne tam 20 cm glosnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślę, że to może być brak mocy. Skierój całą moc na tył i porównaj

> jak to gra

guzik prawda. Zadne "przekierowywanie mocy" nie zachodzi, mozna jedynie ograniczyc (tak dziala fader) moc na tyl lub przod.

rzecz w tym ze rozne glosniki maja rozna efektywnosc. Jesli glosniki maja duza efektywnosc to glosno graja juz przy malej mocy (a przy wiekszej jeszcze glosniej zlosnik.gif). Poza tym rozne radyja maja rozna skale glosnosci.

A tak w ogole to pomysl "tylko glosniki z tylu w polce" uwazam (i nie tylko ja) za totalnie krejzi. Ale jesli ktos uwaza ze to gra - wolna wola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> guzik prawda. Zadne "przekierowywanie mocy" nie zachodzi, mozna

> jedynie ograniczyc (tak dziala fader) moc na tyl lub przod.

> rzecz w tym ze rozne glosniki maja rozna efektywnosc. Jesli glosniki

> maja duza efektywnosc to glosno graja juz przy malej mocy (a

> przy wiekszej jeszcze glosniej ). Poza tym rozne radyja maja

> rozna skale glosnosci.

> A tak w ogole to pomysl "tylko glosniki z tylu w polce" uwazam (i nie

> tylko ja) za totalnie krejzi. Ale jesli ktos uwaza ze to gra -

> wolna wola.

Wiem ze pomysl z tylna polka nie jest najlepszy ale niestetyjestem zmuszony, sam jak wsiade do ojca AstryII co Przod jest zabudowany gra to o niebo lepiej nic u mnie.

A co jakbym wstawil w tylnie boczki????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.