Skocz do zawartości

Fiat Barchetta- co sie psuje kupic nei kupic?


Marcinekkk

Rekomendowane odpowiedzi

Barchetta zrobiona jest na plycie podlogowej Punto I. Takze wiekszosc "bebechow" zawieszenia powinna byc taka jak w Punto, choc moze roznic sie detalami bo Barchetta miala byc bardziej sportowa. Silnik 1747ccm byl rowniez montowany w Fiatach Coupe i Punto II HGT- nie ma z nim problemow, poza wariatorem rozrzadu ktory zaleca sie wymieniac przy kazdej wymianie rozrzadu. Ostatnio widzialem dosc duzo ogloszen ze sprowadzonymi Barchettami na czesci, takze z uzywanymi czesciami tez nie powinno byc problemow.

Wg mnie auto warte zainteresowania- malo popularne, w miare tanie i dajace frajde z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Barchetta zrobiona jest na plycie podlogowej Punto I. Takze wiekszosc

> "bebechow" zawieszenia powinna byc taka jak w Punto, choc moze

> roznic sie detalami bo Barchetta miala byc bardziej sportowa.

> Silnik 1747ccm byl rowniez montowany w Fiatach Coupe i Punto II

> HGT- nie ma z nim problemow, poza wariatorem rozrzadu ktory

> zaleca sie wymieniac przy kazdej wymianie rozrzadu. Ostatnio

> widzialem dosc duzo ogloszen ze sprowadzonymi Barchettami na

> czesci, takze z uzywanymi czesciami tez nie powinno byc

> problemow.

> Wg mnie auto warte zainteresowania- malo popularne, w miare tanie i

> dajace frajde z jazdy.

no wlasnie po testach drogowych to auto mnie przekonalo tylko jest po dokladnym badaniu jest wyciek ze skrzyni ile moze kosztowac naprawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no wlasnie po testach drogowych to auto mnie przekonalo tylko jest po

> dokladnym badaniu jest wyciek ze skrzyni ile moze kosztowac

> naprawa?

Jesli wycieki sa wylacznie na uszczelniaczach półosi, to koszt nie powinien byc spory. Jesli bylaby potrzeba wyciagania skrzyni i wymiany wszystkich uszczelek, koszt na pewno bylby duzo wiekszy. Sama cena uszczelek nie powinna byc zabojcza, duzo drozsza bylaby robocizna. O koszt wymiany musisz zapytac jakiegos zaufanego mechaniora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jesli wycieki sa wylacznie na uszczelniaczach półosi, to koszt nie

> powinien byc spory. Jesli bylaby potrzeba wyciagania skrzyni i

> wymiany wszystkich uszczelek, koszt na pewno bylby duzo wiekszy.

> Sama cena uszczelek nie powinna byc zabojcza, duzo drozsza

> bylaby robocizna. O koszt wymiany musisz zapytac jakiegos

> zaufanego mechaniora.

mam typa u kilianczyka zapytam

to mam byc fura na codzien nie mam rodziny tylko kota chyba ja wciagne palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam typa u kilianczyka zapytam

> to mam byc fura na codzien nie mam rodziny tylko kota chyba ja

> wciagne

Nie sadze by byla to fura na codzien. Kilka miesiecy jezdzilem nowa Barcheta po ..nastu km zaczela skrzypiec deska, po nastepnych padac zaczal synchronizator 3 biegu. Zawieszenie raczej dosc sztywne i zwarte, dzwiek silnika milutki, widocznosc do tylu przy zalozonym dachu kiepska, nerwowy tyl (b. lekki) na sliskich nawierzchniach przy odciazanej tylniej osi (hamowaniu) i skrecaniu, awaryjnosc ogolna raczej srednia smile.gif. Charakter auta jednak na codzien w/g mnie niezzbyt umila jazde i uzytkowanie jesli nie jest sloneczne lato, to nie bmw 5 cabrio czy mietek z twardym dachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.