Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

PawelWaw

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez PawelWaw

  1. PawelWaw odpowiedział Randar na temat - Motokącik
    lustrzane zdjecie ci zrobilo, przeciez to chinska IDUA bardzo popularne auto w chinach
  2. ty patrzysz na wszystko przez pryzmat kasy, jak za darmo to zrobisz wszystko ja np bym sie nie meczyl sluzbowym darmowym spaliniakiem vs wlasny platny EV oczywiscie najlepsza opcja to sluzbowy EV ale nie wszystkie korpo sa takie dobre
  3. masz sasiadow ? odwazne stwierdzenie, wlasnie marka jest najwazniejsza
  4. czyli bmw albo merc
  5. PawelWaw odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Tramwaje na wioske dotarly! Brawo
  6. PawelWaw odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    dzisiaj wlasnie ladowalem w garazu, z iphonem w reku 3 sekundy to trwalo wychodzi na to ze na ladowanie EV w tym roku poswiecilem mniej czasu niz spalinowcy podczas jednego wyjazdu na stacje benzynowa i to nie po alkohol
  7. lekko pomylilem kaciki, myslalem ze to HP
  8. WLT to pewnie badali przy 90 kmh za tierem, realny pewnie 30% a w zime 10%
  9. podczas ladowania bedzie ladowal tez piwo idealny sprzet i zona nic nie moze powiedziec
  10. a co to za ejajowy myslnik ??? Lucek napedzany SI
  11. dokaldnie, zeby zlodziej sobie zabral razem z kamerami zeby mial komplet
  12. PawelWaw odpowiedział Olas1 na temat - Motokącik
    moze byc chinczyk ?
  13. ok rozwiazalem problem ze te chinskie dzialaja tylko z jednym telefonem. kupilem takie dwa i jak teraz ja jade autem to wkladam moj i wszystko dziala bez parowania
  14. spalanie raczej w normie w aucie za 300k. fajne autoko, nie w moim typie ale rozumiem ze moze sie podobac
  15. jakie spalanie ?
  16. albo ogarnia AI a takich kwitkow od klientow dostal juz setki, ciezko teraz AI zmienic dane obrotny handlowiec po prostu
  17. PawelWaw odpowiedział swienty na temat - Motokącik
    dawaj
  18. witamy na forum kolejnego entuzjaste EV
  19. bierz bmw, przeciez moc jest dla ciebie niewazna, nawet jej nie wymieniles wyzej. masz sasiadow ? to teraz sobie odpowiedz na pytanie czego beda bardziej zazdroscic BTW zasieg realny to pewnie z 250 km
  20. PawelWaw odpowiedział HelixSv na temat - Forum EV
    czy piszesz o tym najlepszym filtrze hepa w tesli ? ten co posiadaczy innych aut szlag trafia ?
  21. kompletnie nas nie interesuje ze autora juz tu nie ma, podyskutowac mozna
  22. mniej chyba dales za swojego golfa, to cos mowi o tym polo
  23. pewnie dodales elektryczne wycieraczki
  24. nieswiadomie mozna kupic przypadkiem ruskie produkty ale jak juz sie dowiem ze cos ruskie to raczej nie chce dokladac reki do zabijanych dzieci na ukrainie.
  25. faktycznie niezle wytrzymal ale pewnie w takim EV6 to by lekkie zarysowanie bylo w kia a ducato skasowane

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.