Zawartość dodana przez PawelWaw
-
Co to za audi?
lustrzane zdjecie ci zrobilo, przeciez to chinska IDUA bardzo popularne auto w chinach
-
No, zaczyna to wyglądać jakoś sensownie...
ty patrzysz na wszystko przez pryzmat kasy, jak za darmo to zrobisz wszystko ja np bym sie nie meczyl sluzbowym darmowym spaliniakiem vs wlasny platny EV oczywiscie najlepsza opcja to sluzbowy EV ale nie wszystkie korpo sa takie dobre
-
No, zaczyna to wyglądać jakoś sensownie...
masz sasiadow ? odwazne stwierdzenie, wlasnie marka jest najwazniejsza
-
No, zaczyna to wyglądać jakoś sensownie...
czyli bmw albo merc
- 1155KM
- 1155KM
-
Traktorek kosiarka EV?
lekko pomylilem kaciki, myslalem ze to HP
-
Traktorek kosiarka EV?
WLT to pewnie badali przy 90 kmh za tierem, realny pewnie 30% a w zime 10%
-
Traktorek kosiarka EV?
podczas ladowania bedzie ladowal tez piwo idealny sprzet i zona nic nie moze powiedziec
-
XPENG X9
a co to za ejajowy myslnik ??? Lucek napedzany SI
-
Monitoring zewnętrzny... kompletował ktoś ostatnio?
dokaldnie, zeby zlodziej sobie zabral razem z kamerami zeby mial komplet
-
Nowy dostawczy, gdzie?
moze byc chinczyk ?
-
Co teraz na topie ? Bezprzewodowy carplay
ok rozwiazalem problem ze te chinskie dzialaja tylko z jednym telefonem. kupilem takie dwa i jak teraz ja jade autem to wkladam moj i wszystko dziala bez parowania
-
Testów Rangerów ciąg dalszy - tym razem Raptor
spalanie raczej w normie w aucie za 300k. fajne autoko, nie w moim typie ale rozumiem ze moze sie podobac
-
Testów Rangerów ciąg dalszy - tym razem Raptor
jakie spalanie ?
-
VW idzie na wojnę cenową
albo ogarnia AI a takich kwitkow od klientow dostal juz setki, ciezko teraz AI zmienic dane obrotny handlowiec po prostu
- Hybryda plug-in
-
Ja wiem że priusy, Teslę...
witamy na forum kolejnego entuzjaste EV
-
Ciężki wybór - samochód służbowy
bierz bmw, przeciez moc jest dla ciebie niewazna, nawet jej nie wymieniles wyzej. masz sasiadow ? to teraz sobie odpowiedz na pytanie czego beda bardziej zazdroscic BTW zasieg realny to pewnie z 250 km
- Lato...
-
Pomoc przy wyborze do ok. 100tys.
kompletnie nas nie interesuje ze autora juz tu nie ma, podyskutowac mozna
-
Skonfigurowałem VW ID.Polo
mniej chyba dales za swojego golfa, to cos mowi o tym polo
-
Skonfigurowałem VW ID.Polo
pewnie dodales elektryczne wycieraczki
-
ORLEN - wakacyjna promka edycja 2025
nieswiadomie mozna kupic przypadkiem ruskie produkty ale jak juz sie dowiem ze cos ruskie to raczej nie chce dokladac reki do zabijanych dzieci na ukrainie.
-
Leapmotor T03 - tak tani, że aż dobry ;)
faktycznie niezle wytrzymal ale pewnie w takim EV6 to by lekkie zarysowanie bylo w kia a ducato skasowane