Skocz do zawartości

EarthQuake chwale sie


zet

Rekomendowane odpowiedzi

Zanabylem wreszcie cos hamerykanskiego: EQ TNT 900 klocek z starszej serii, stal juz troche na allegro. parametry:

4x65 + 1x200W RMS

wspol tlumienia >800 (!!! yikes.gif)

THD <0.016 yikes.gif

S/N <104dB

Parametrami zapowiada sie super, ciekawe czy bedzie grał "po amerykansku" ? . Gostek dorzucil kabelki, co szanowne grono mysli o takim klocku ? ktos zna ? helix okazal sie nie wypałem

Aha, jeszcze jedna sprawa w ktorej chcialem sie poradzic kogos obeznanego:

Helix pozostawil mi po sobie spalony jeden gwizdek tweeter z zestawu Rainbow SLX 265 DeLuxe. O dostaniu jednego a nawet pary takich tweeterow moge tylko pomarzyc, dlatego chcialem zapytac, czy znacie cos co mozna wstawic w zastepstwo (wstepnie mysle zeby podlaczyc w zamian Gwizdki JBL z zestawu 6506ce), chcialbym cos jedwabnego ladnie grajacego. Widzialem na alledrogo sinuslive, gra toto ? hertz chyba raczej wypada slabiej przy gwizdkach rainbow. A mozektos z was ma na opchniecie takie gwizdki ? nie bedzie problemu ze zwrotnica ? (czy nei obetnie mi nieoczekiwanie pasma podlaczajac inne gwizdki).. kazda konstruktywna podpowiedz mile widziana grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zanabylem wreszcie cos hamerykanskiego: EQ TNT 900

Kiedys sluchalem, ciekaw jestem Twojej opinii... Byl to swego czasu najtanszy firmowy wzmak pieciokanalowy w Polsce...

Co do tweeterow to mozesz sobie bez problemu kupic Signaty T3 - graja i sa zbudowane b.podobnie do tweeterow Rainbowa z zestawu SLX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przypomnij jaki Helix i co się stanęło..., bo przecież jeden

> reklamują, że coś tam najlepsze w swojej klasie, czy za te

> pieniądze itp.

Kupilem Helixa h500 Espirit, dosc tanio bo za 620zl. Niestety przyszedl uszkodzony.. uszkodzenie polegalo na tym, ze podlaczony chincz z radia go wylaczal (???) na chinczach podlaczonych pod laptopa gral i to bardzo fajnie. Co wiecej wystarczylo lekko dotkac plexi np przy przelaczaniu jakichs ustawien i odrazu byl trzask w glosnikach (mysle ze chodzilo o dotkniecie cewki). Moze to byla akurat wada tylko tego mojego, tak czy siak musialem go odeslac. Jesli chodzi o ogolne wrazenie to wydal mi sie bardzo delikatny. Zreszta helixy sa tak zrobione ze do aluminium przykrecaja plytke i nic wiecej. Boki sa odsloniete. Gorna plexi po kilku odkrecaniach i nie umiejetnym skrecaniu jest do wyrzucenia (pęka) Takze trzeba z nimi uwazac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedys sluchalem, ciekaw jestem Twojej opinii... Byl to swego czasu

> najtanszy firmowy wzmak pieciokanalowy w Polsce...

> Co do tweeterow to mozesz sobie bez problemu kupic Signaty T3 - graja

> i sa zbudowane b.podobnie do tweeterow Rainbowa z zestawu SLX.

nie strasz ze to taki low cast.. no zobaczymy jak bedzie gral. Troche mnie zdziwilo ze niby taki mocny a bezpieczniczek malutki.. jak to jest mocowo - moc scisle zalezy od bezpiecznika czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jaki tam siedzi, bo nie pamietam ?

Czerwony grinser006.gif gosc twierdzi ze 20A ( hehe.gif ) ja stawiam na 40A

> Raczej tak...

Mysle, ze ma tu duzo do gadania klasa wzmacniacza, bo wiadomo ze full class A bedzie zarlo pradu wiecej niz wydalało grinser006.gif odwrotnie jest chyba z serią V12 alpine, bezpieczniki małe a moc duza (małe straty).. No chyba ze sie mylę to mnie poprawcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wzmak juz po wstepnym odsluchu. Spodziewalem sie czegos wiecej, no ale ma to cos amrykanskiego i dobrego kopa. W srodku zadnych rewelacji, jedna duza przetwornica i po 12 tranzystorow (chyba klasa D).. Pojezdzi troche i zmienimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.