Skocz do zawartości

F1 GP - Kubica zwolnił


4pillar

Rekomendowane odpowiedzi

> Ktoś wie czemu zwolnił na ostatnim kółku kwalifikacji,

> tak dobrze szło.

> Czy to przez nastawy na dużą V-max ?

jakiś tekst

Nic to, uczy się przecież jeszcze. Napisałem wcześniej że się boję że Vattel go "wygryzie", ale dowiedziałem się że zapłacił kolejny mandat za zbyt dużą prędkość - czyli chłopak zdolny jest, ale jeszcze słabo się kontroluje.

BMW robi w końcówce sezonu spore niespodzianki. Oby Kubica wykorzystał jutro dobry bolid - szansę ma, jest na zewnętrznej pierwszego zakrętu i ma szansę na objechanie paru osób, zwłaszcza że tuż przed nim jest Alonso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ktoś wie czemu zwolnił na ostatnim kółku kwalifikacji,

> tak dobrze szło.

> Czy to przez nastawy na dużą V-max ?

Quote:

Mogło być jeszcze lepiej, ale podczas ostatniego przejazdu popełniłem błąd w drugim sektorze. Zatankowany, cięższy samochód "dobił" podłogą do tarki na wyjściu z zakrętu Lesmo 1, wyrzuciło mnie na pobocze i ubrudziłem opony. Na kolejnym dohamowaniu, przed Lesmo 2, prawie mnie obróciło i straciłem tam 0,3-0,4 sekundy. Dałoby to może jedną, może dwie pozycje - warto było spróbować, niestety nie udało się. Byłoby jeszcze lepiej, ale i tak jest bardzo dobrze.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.