Skocz do zawartości

Fotel kierowcy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i na początek WESOŁYCH ŚWIĄT a teraz do rzeczy przerabiał już ktoś awarje fotela kierowcy a było tak wsiadłem lekko sie przyparłem i coś chrobotneło i teraz mam prawą strone fotela kierowcy lekko odgiętą do tyłu przerabiał to juz ktoś o co mnie czeka (wymiana fotela nie wchodzi w rachubę przyzwyczaiłem się oczywiście nie do tego odchylonego) proszę o sugestie rady i tym podobne spostrzeżenia swieta to nie tylko radocha jak widac licho nawet w święta nie śpi beksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeśli masz regulacje to już wiesz co padło

Raczej nie regulacja wysokości, tylko rama oparcia fotela. W zeszłym tygodniu robiłem u tapicera przekładkę obicia na nowy fotel i co się okazało to w starym pękła rama. Jest ona zrobiona z bardzo cienkiego profilu i niestety szlag ją trafia.

Rozwiązanie, to rozebrać tapicerkę, zdjąć piankę i pospawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam i na początek WESOŁYCH ŚWIĄT a teraz do rzeczy przerabiał już

> ktoś awarje fotela kierowcy a było tak wsiadłem lekko sie

> przyparłem i coś chrobotneło i teraz mam prawą strone fotela

> kierowcy lekko odgiętą do tyłu przerabiał to juz ktoś

Ja przerabiałem...trzeba fotel wyjać...rozłożyć pospawać złożyć i będzie jak nowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno też to przerabiałem, ale widzę ze nie powiem ci czegoś czego juz tu nie przeczytałeś ale jeśli padła ci rama przy siedzisku dolnym to wystarczy że zdejmiesz tapicerkę z siedziska a tą z oparcia lekko podwiniesz. Tapicerki nie trzeba pruć jest na takie śmieszne zawiasy, na pewno przyda ci się klucz (gwiazdka nr. chyba 6 ) oczkowy 13, 14 śrubokręt (najlepiej dwa płaskie - w tym jeden duży) do tego piwo.gif i dużo cierpliwości ok.gif

AHA jesli to jest to mozna to wzmocnic przez wspawanie pręta lub niewielkiego płaskownika - weź ze soba do spawacza plastkik który znajduje sie z danej strony zeby mógło dobrać odpowiednie wzmocnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi fotel pekl przy mocowaniu z prawej przedniej strony. zrobil sie jakby byjany, z tendencja znoszenia na lewo biglaugh.gif

peklo w takim miejscu, gdzie na szczescie nie musialem tapicerku sciagac. wykrecilem fotel (4 imbusy), zaslonilem tapicerke dechami i spawarka w lape biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W zeszłym tygodniu robiłem u tapicera przekładkę obicia na nowy fotel

a nie orientujesz sie ile by wzial za nowa tapicerke na wszystkie fotele, alebo jakies welurowe pokrowce niewiem.gif

masz moze pod reka jakies namiary? palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a nie orientujesz sie ile by wzial za nowa tapicerke na wszystkie

> fotele, alebo jakies welurowe pokrowce

> masz moze pod reka jakies namiary?

Pod ręką nie mam bliższych namiarów - ul. Wzlotowa 5.

Zaraz jak stanę się mobilny, to wezmę od niego nr tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjełem fotel i pęknięcie było obok mocowania pasa nie musiałem na szczęście wywalać tqpicerki zasłoniłem blacha alu i spawacz pospawał i jest po bulu a swoją drogą stelaż jest zrobiony z blachy prfilowanej ale jest moim zdaniem zbyt cienka i sta te awarie (bo pary kolegom z kąciku też popekał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wyjełem fotel i pęknięcie było obok mocowania pasa nie musiałem na

> szczęście wywalać tqpicerki zasłoniłem blacha alu i spawacz

> pospawał i jest po bulu a swoją drogą stelaż jest zrobiony z

> blachy prfilowanej ale jest moim zdaniem zbyt cienka i sta te

> awarie (bo pary kolegom z kąciku też popekał)

no zdecydowanie fotele sa za delikatne... jakby byly robione dla wloszek o wadze do 40kg palacz.gifbiglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.