Skocz do zawartości

Colin w Kronosie :)


Mozo

Rekomendowane odpowiedzi

> http://autoklub.pl/13030,news.html?

> Heh, co na to powiecie?

> Bo mnie powiem szczerze wyszedł banan na facjacie jak to przeczytałem

> Jeśli zalezy im na tytule dla producentów to ta decyzja jest

> zaskakująca

> Ale ja się ciesze i trzymam kciuki za Rolina McCrach-a

Dość ryzykowny krok - Colin jest nieprzewidywalny, a jego ostatnie występy w RSMŚ nie były rewelacyjne.

Osobiście jednak cieszy mnie ta decyzja - na pewno coś się będzie działo grinser006.gif

PS. Wzięli Colina bo pewnie Carlos odmówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blush.gif

Seb jeździł nią tyle czasu bez większych przygód, a teraz zostanie przerobiona przez McCrash'a na PolSilvery... hehe.gif

> Dość ryzykowny krok - Colin jest nieprzewidywalny, a jego ostatnie występy w RSMŚ nie były rewelacyjne.

Dokładnie też tak myślę. Ale z drugiej strony ma realne szanse powalczyć o punkty. Rajd jest wolny, a to sprzyja hamowaniu niszczycielskich zapędów.

> Osobiście jednak cieszy mnie ta decyzja - na pewno coś się będzie działo grinser006.gif

Na pewno. Jestem ciekaw, czy będzie w stanie nawiązać walkę z Groszkiem i Hirvonenem. Bo coś mi się wydaje, że nikt inny nie będzie w stanie mu podskoczyć... hmm.gif

> PS. Wzięli Colina bo pewnie Carlos odmówił.

Idę o zakład że tak było. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dość ryzykowny krok - Colin jest nieprzewidywalny, a jego ostatnie

> występy w RSMŚ nie były rewelacyjne.

> Osobiście jednak cieszy mnie ta decyzja - na pewno coś się będzie

> działo

> PS. Wzięli Colina bo pewnie Carlos odmówił.

z tego co pamietam to ostanio jezdzil Fabia czy potem tez cos bylo jesli nie to nie mial jakis super mozliwosci sie znowu wykazac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tego co pamietam to ostanio jezdzil Fabia czy potem tez cos bylo

> jesli nie to nie mial jakis super mozliwosci sie znowu wykazac

W Citroenie miał możliwości i (w odróżnieniu od Sainza, który był mocnym punktem zespołu) nic nie pokazał.

Jeżdżąc Fabią nikt nie wymagał od niego wygrywania rajdów - mimo to było jak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zaraz się na mnie posypią gromy lubię Colina i jego jazdę, ale jeśli Citroen chce wygrać z Fordem to powinien zatrudnić kogoś kto jest "objeżdżony" np. Gardemaistera, według mnie w obecnej chwili miałby większe szanse na zdobycie dużej liczby punktów, z Colinem nigdy nic nie wiadomo, tym bardziej jak nie jeździ. Niedługo się przekonamy kto ma rację , ale generalnie fajnie że Colin wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.