Skocz do zawartości

1...2...3...DRUGI!nie założyłem jeszcze zimówek!


porcin

Rekomendowane odpowiedzi

> I niewiem kto na tym lepiej wyszedł,bo dzis rano było 17 stopni.Czy

> to nie jest zbyt wiele na zimasy?

a no właśnie - pogoda nas zaskakuje ok.gif

w słuzbowym wymienili mi już dwa tygodnie temu - kijowo sie jeździ jak cholera, hamowanie lipne a wyją gumy jak diabli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a no właśnie - pogoda nas zaskakuje

> w słuzbowym wymienili mi już dwa tygodnie temu - kijowo sie jeździ

> jak cholera, hamowanie lipne a wyją gumy jak diabli

racja,racja!a spojrz na wypowiedz tego co juz zalozyl.pisze ze nie widzi roznicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A teraz w TV mowili zeby powoli do warsztatu jechac zmieniac opony z

> letnich na zimowe bo od przyszlego czwartku ma byc snieg

SERIO SNIEG????To boli...Na szerokim buciku jest drifting jak sie patrzy!!!!Ale przynejmniej doszkole sie przed wiosennym sezonem rajdów IThankYou.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> SERIO SNIEG????To boli...Na szerokim buciku jest drifting jak sie

> patrzy!!!!Ale przynejmniej doszkole sie przed wiosennym sezonem

> rajdów

no tez mnie to zdziwilo :/ trza sie przygotowac do zimy i podlokietnik wywalic bo teraz mam ograniczony dostep do recznego a na zime wole miec wieksze pole manewru 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> racja,racja!a spojrz na wypowiedz tego co juz zalozyl.pisze ze nie

> widzi roznicy...

przestań ... hehe.gif

jedyna różnica "na plus" to tylko taka, że bez wspomagania lżej sie kręci smile.gif

a pamietasz jak wypowiadał sie ktoś na kąciku, że całe lato daje na zimówach i z paczki osiemdziesieciu zatrzymuj sie praktycznie w miejscu. Pomijając fakt, że w zakretach idzie jak przyklejony screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no tez mnie to zdziwilo :/ trza sie przygotowac do zimy i

> podlokietnik wywalic bo teraz mam ograniczony dostep do recznego

> a na zime wole miec wieksze pole manewru

TAAAAK!!!Kocham ręczny!Jak zaj...ie ręke na pierwszym snieżku to dziura w dachu bankowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no ja na letnim kompleciku tez ide jak przyklejony na zakretach..

> ale na zimowkach bym sie bal takie manewry robic...

no...bo z reguły zimowki sie zaklada jak jest zima,a zimą na otwartym terenie (tor,to co innego) nie powinno sie przesadzac-i pisze to calkiem serio bo mialem juz pare razy "wylotke".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a no właśnie - pogoda nas zaskakuje

> w słuzbowym wymienili mi już dwa tygodnie temu - kijowo sie jeździ

> jak cholera, hamowanie lipne a wyją gumy jak diabli

yikes.gif a co to za gumy??? mi na zimówkach jeżdziło się zawsze miekciej ciszej i przjemniej smile.gif aż z żalem zmieniałem wiosną na letnie irked.gif Mów co to za guma bo jestem na kupnie i nie chce się wp....ć grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem wczoraj i pierwsza sprawa jaką zauważyłem to autko zrobiło się deczko bardziej komfortowe. Miększa guma lepiej znosi drobne nierówności (tory itp). Jakoś faktycznie letnie były twardsze. Hałas na tym samym poziomie - dobra guma nie hałasuje.

Wolałem założyć teraz niż czekać w godzinnych kolejkach jak spadną pierwsze śniegi. Mam stosunkowo niewielkie tygodniowe przebiegi i myślę iż te 100 czy choćby 200 kilometrów jakieś wielkiej krzywdy zimówką nie zrobi (ba nowe na przedzie się lekko dotrą) tym bardziej iż spece od pogody zapowiada od przyszłego tygodnia spadek temperatur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.