Skocz do zawartości

Citroen ZX 95-96 - proszę o opinię .


luki29m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Czy ktoś mógłby mi napisać jakieś opinie na temat samochodu citroen ZX rocznik 95-96 z silnikiem 1.4i . Genaralnie chodzi mi o to jak sprawują się te samochody , jakie njczęściej wystepują usterki i jak te silniki . Ile ma mocy taki silnik 1.4 w citroenie ile spala paliwa i czy jest mozliwosć przerobić go na gaz (Chodzi mi czy ma kolektor dolotowy metalowy czy plastikowy ) Bardzo proszę o opinię , najlepiej jak by się znalazł uzytkownik takiego samochodu ale oczywiscie wszystkie opinie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam takiego citroena jest z 95 r. pojemniść 1.4 na mono wtrysku.

Samochód chodzi dobrze jedynie co trzeba pilnować to zawieszenie padają u mnie przynajmniej łącziki, ale to nie wielki koszt ok.80 zł sztuka. Co do silnika to tylko olej i róozrząd. Samochód spisuje się dobrze nie narzekam dużo miejsca w srodku i bagarznik nawret niezły. Co do spalania, to na benzynie jak jeżdziłem to w 8l/100 po mieście, na gazie jest troche więcej bo 10l/100 oczywiście po mieście w trasie troche mniej ale wszystko zależy od nogi.

Pozdrawiam i życze szerokiej drogi smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.