Skocz do zawartości

Ubezpieczenie kosztów naprawy - dodatkowe


KOZODOJ

Rekomendowane odpowiedzi

Za miesiąc kończy mi się polisa ubezpieczeniowa i dostałem od Benefii informację o możliwości dodatkowego ubezpieczenia kosztów naprawy dla samochodu po gwarancji. Funkcjonalnie ma to wyglądać jak przedłużenie gwarancji - płacisz za dodatkowe ubezpieczenie, naprawiasz za darmo. W praktyce na pewno nie będzie tak różowo.

Ma ktoś z Was coś takiego? Gwarancja kończy mi się w grudniu i mam niejasne wrażenie, że za jakis czas sypnie mi się seria awarii... smile.gif Bo na gwarancji było właściwie wzorcowo. Mam nadzieje, że autko nie będzie chciało odpracować zaległości... wink.gif

Nie znam dokładnych warunków, bo przesłali mi to pod stary adres - a troszkę szkoda mi czasu na 200-kilometrową przejażdżkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie dowiadywalem jakis czas temu w jedynym sluszym ASO u Dominika i wyglada to tak jak piszesz... pokrycie kosztow naprawy wlasciwie na wszysto co jest objete gwarancja fiatowska... koszt ok 1500pln za 2 lata i 1800 za 3 lata... u mnie sie to kalkuluje i pewnie (jezeli mis bedzie w sluzbie jeszcze do tego czasu) przedluze gwarancje...

Dominik tez mowil ze ktos z kacika Stilo ostatnio przedluzyl w ten sposob gwarancje ale o szczegoly to musialbys sie jego pytac...

co do materialow dot. ubezpieczenia kosztow naprawy to mam gdzies w domu siakies papirusy od tego w wersji pdf i moge sie podzielic biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za miesiąc kończy mi się polisa ubezpieczeniowa i dostałem od Benefii

> informację o możliwości dodatkowego ubezpieczenia kosztów

> naprawy dla samochodu po gwarancji. Funkcjonalnie ma to wyglądać

> jak przedłużenie gwarancji - płacisz za dodatkowe ubezpieczenie,

> naprawiasz za darmo. W praktyce na pewno nie będzie tak różowo.

> Ma ktoś z Was coś takiego? Gwarancja kończy mi się w grudniu i mam

> niejasne wrażenie, że za jakis czas sypnie mi się seria

> awarii... Bo na gwarancji było właściwie wzorcowo. Mam

> nadzieje, że autko nie będzie chciało odpracować zaległości...

> Nie znam dokładnych warunków, bo przesłali mi to pod stary adres - a

> troszkę szkoda mi czasu na 200-kilometrową przejażdżkę...

chyba mowisz o tym

http://www.benefia.pl/oferta/OWU%20-%20TOP%20Assistance.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.