Skocz do zawartości

poci sie


darekpdkp

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj podczas wymiany amorków i wachaczy grinser006.gif zauwazylem slady oleju pomiedzy silnikiem a skrzynia ,najprawdopodobnie poszedl uszczelniacz na skrzyni ,czy ktos z was robil cos takiego ,a jezeli tak to ile mnie to moze kosztowac sick.gif,oczywiscie pisze o bravie 1,4 biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wczoraj podczas wymiany amorków i wachaczy zauwazylem slady oleju

> pomiedzy silnikiem a skrzynia ,najprawdopodobnie poszedl

> uszczelniacz na skrzyni ,czy ktos z was robil cos takiego ,a

> jezeli tak to ile mnie to moze kosztowac ,oczywiscie pisze o

> bravie 1,4

jak ubytki oleju są niewielkie to zostawiłbym to do wymiany chociażby sprzęgla, ja tak jezdzę od 2 lat i jest wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak ubytki oleju są niewielkie to zostawiłbym to do wymiany chociażby

> sprzęgla, ja tak jezdzę od 2 lat i jest wszystko ok

no w garazu plamy pod autem nie ma ,a przejechane mam 120 tys i pewnie sprzeglo za jakis czas padnie i nie wiem co robic ,bo jakbym skrzynie wydarl to by pasowalo sprzeglo tez zrobic hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no w garazu plamy pod autem nie ma ,a przejechane mam 120 tys i

> pewnie sprzeglo za jakis czas padnie i nie wiem co robic ,bo

> jakbym skrzynie wydarl to by pasowalo sprzeglo tez zrobic

Ja mam podobną sytuację tez się poci, ściągnąłem osłonę i patrzę ile tego się sączy po wcześniejszym wytarciu tego oleju, dwóch mechaników mówiło mi żeby z tym jeźdźić (w tym jeden naprawde dobry), zresztą to jest uszczelniacz na kole zamachowym a nie na wałku sprzęgła, na wałku sprzegła trzeba byłoby wymienić tym bardziej iż Andy1111 jeżdzi z tym 2 lata. A koszt takiej imprezy to 160 zł robocizna + uszczelniacz około 40 zł, tyle mi powiedziano a wiadomo co za tym idzie wymiana sprzegła bo jak jest wszystko na wierzchu to jak tego nie zrobic. Więc jęźdźimy i tyle drive.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.