Skocz do zawartości

Ile zażądać od sprawcy?


Calvin

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mój samochód został lekko obtarty. Stał zaparkowany i kobieta ćwicząc parkowanie przerysowała mi klapę bagażnika, zderzak i lewe tylne nadkole. Dzięki świadkom którzy zawiadomili policję mam dane sprawcy (ukarany mandatem). Teraz sie zastanawiam czy lepiej brać bezpośrednio pieniądze od sprawcy czy zgłaszać szkodę do PZU. Obtarcie jest niewielkie jakieś 10x5 cm, ale obejmuje dwa elementy. Nie ma wgniecenia.

A teraz pytanie. Ile może kosztować naprawa? Jakich pieniędzy można sie ewentualnie spodziewać z PZU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawa powinna byc zaplacona z polisy winowajcy o ile policja stwierdzila jego wine wiec według mnie nie ma problemu. Lepiej skorzystac z sieci naprawczej PZU niż kombinowac to na własną ręke biorąc pieniadze od winowajcy. Zakłady należące do sieci PZU oferuja na dzień dzisiejszy bardzo wysoki standard usług wiec nie ma co sie bac o efekt naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.