Skocz do zawartości

Linka sprzegła sie urwała:/


srobaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Juz dostaje jakiejs depresji przez ten samochód. Mam go od maja i juz 3 razy musialem go cholowac. Ale mniejsza z tym, czy dam rade wymienic linke sprzegła w bravo 1.6 w warunkach podworkowych pod domem czy raczej nie warto sie za to brac samemu?? wymienial ktos samemu ta linke sa jakies problemy?? bo jak patzrylem teraz po ciemku to wydaje mi sie ze jest problem ja tam zauwazyc a co dopiero wymienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W 1.8 gdzie jeszcze mam parownik wsadzony nad pompą hamulcową

> gimnastykowalem sie chyba ze 3 godziny... ale jak pisza ludzie w

> 1.6 chyba łatwiej....

No własnie tez mam parownik nad zbiorniczkiem hamulcowym. A te 2 długosci to chyba po nr vin bedzie wiadomo jaka ma byc u mnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No własnie tez mam parownik nad zbiorniczkiem hamulcowym. A te 2

> długosci to chyba po nr vin bedzie wiadomo jaka ma byc u mnie???

długość to pewnie po vinie tez, ale poprostu zaglądnij tam jak linka idzie od sprzęgła - jeśli idzie w strone przodu auta i tam robi łuk i wraca to ta dłuższa a jeśli odrazu idzie w strone przegrody czołowej to ta krótsza, nie wiem czy zrozumiales, nie mam w robocie jak jakiejś fotki Ci pokazać

gimnastyki troche będzie,sama wymiana jest banalna - jedynia ta gimnastyka, u mnie było naprawde cięzko i robiłem to z kanału i z góry, ja wyciągałem akumulator, jak będzie cięzko to podstawke od akumulatora można wykręcić (ale moze w 1.6 jednak jest ciut łatwiej) powodzenia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do długości linek to ta krótka ma około 50 cm, albo mniej (tzn. sam pancerz) a długa chyba ponad 80 wystarczy spojrzeć na stara i tak jak jest napisane wyżej jak idzie prosto do środka samochodu to krótka, a jak od skrzyni idzie do przodu samochodu i zawraca do środka sam. to jest długa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> >Ja też wymieniałem na podwórku,bez kanału,napewno trzeba zdjąć lewe

> przednie koło,wymieniałem w zeszła zimę,przy mrozie i udało

> się,u mnie jest ta dłuższa.

U mnie tez jest dłuzsza. Wczoraj nigdzie nie mogłem kupic tej linki ale mam zamowiona na dzisiaj wiec jezeli zdaze to jeszcze dzisiaj sie za to wezme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.