Skocz do zawartości

CR-V


BUGI

Rekomendowane odpowiedzi

> byly Lanosiarz posiada takie autko

tak jak w lanosie się nic nie psuje zlosnik.gif

a tak poważnie mój jeszcze wielkiego przebiegu nie ma 95 kkm do tej pory wymienione łaczniki stabilizatora i gumy na stabilizatorze ceny są od normalnych do nie normalnych bo np. tani łącznik to 25 zł , Bilsteina 70 zł a np. ASO 200 zł ceny gum np. 30 zł za orginalna hondy .

A wymieniłem tez rozrząd wymiana w ASO kosztowała 800 zł więc przy cenach aso DU 750 zł to tez żadna różnica. Wiec przy cenie czesci trzeba się na początek trochę rozeznać też w ASO aby nie przeplacić.

Co do samego jeżdzenia CR-V to dość przyjemne autko co prawda chciałem kupic coś wiekszego i bardziej 4x4 , ale jak już trafiła się w dobrym stanie crv-ka cóż wózek dziecięcy blizniaczy wejdzie ale szału z bagaznikiem to nie ma.

Co do samego prowadzenia to trzeba sie przyzwyczaić po przesiadce z osobowki inaczej się to prowadzi chociaz zakręty też można z przyzwoitymi prędkościami pokonywac . Jedna zaje%^&* zaleta w stosunku do "osobowek" jest taka że nie cuje się naszych polskich dróg a przynajmniej w miejszym zakresie.

Co do silnika to zero zastrzeżeń na swiatłach można z lanosem 1,6 spokojnie się mierzyć zlosnik.gif a jak jest mokro to i z lepszymi brykami załaczenie tylnego napędu zdecydowanie poprawia start .

W CR-V odbywa się to co prawda automatycznie tj. w chwili poślizgu koła przedniego tył się dołancza ale i tak daje to dużą przewage na sliskim .

Co do spalania to latem spalł ok 9-10 teraz jeak jest zimniej 10,5 PB , gazu nie będę próbował bo honda nie bardzo go toleruje .

Jak coś konkretnego chcesz wiedziec to służe pomoca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.