Skocz do zawartości

Żarówki pozycyjne przód to W5W ?


_aDi_

Rekomendowane odpowiedzi

> bo se bendem robił tjunink oświetlenia i wywalam żarówki i daje dwa

> rózne typy białych ledów, tyle że nie wiem jakie tam jest

> mocowanie

Kilka osób próbowało i się okazało, że z każdej strony musi być co najmniej jedna normalna żarówka postojowa (z włóknem) sprawna, żeby komp nie wywalał błędu przepalenia żarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kilka osób próbowało i się okazało, że z każdej strony musi być co

> najmniej jedna normalna żarówka postojowa (z włóknem) sprawna,

> żeby komp nie wywalał błędu przepalenia żarówek.

-- tja..no to chyba mam z dyni przeróbkę na HID'y :/ Chociaż, z drugiej strony, jak padła mi H7 to komp nic nie wskazywał hmm.gif

Myślalem, by wstawić równolegle jakis rezystor, który chocby w znikomym stopniu zapinał obwód i dawał do kompa sygnał, że żarówka jest ok, ale musiałby to być conajmniej 30-to omowy / 20 W wiec niezła grzałka i spadek napiecia skutecznego doprowadzanego do przetowrnicy

Wiec albo pogodzić się z tym, że bedzie fajlur lajtowy albo kombinowac dalej ( przetowrnica ma zbyt dużą rezystancję wejściową, bo komp dał sie oszukać )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> -- tja..no to chyba mam z dyni przeróbkę na HID'y :/

też próbowałem podchodzić do tematu, ale raczej rezygnuję ze względu na powyższe problemy.

A co z oryginalnymi lapami pod xenon, czy jest problem żeby je zamontować ?

a tak BTW to co z radyjkiem? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co z oryginalnymi lapami pod xenon, czy jest problem żeby je zamontować ?

Lampy, startery, poziomowanie, spryskiwacze... IMO nieopłacalne, tym bardziej, że stilaki mają bardzo dobre normalne reflektory.

> a tak BTW to co z radyjkiem?

To już temat na inny wątek. cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> też próbowałem podchodzić do tematu, ale raczej rezygnuję ze względu

> na powyższe problemy.

-- a ja mimo wszystko odepnę dzisiaj obydwie żarówki H7 i sprawdze, czy mi wyskoczy powiadomienie, bo sie mi cos zdaje jednak, ze nie było go...

> A co z oryginalnymi lapami pod xenon, czy jest problem żeby je

> zamontować ?

-- problem żaden, bo fabryczne ksenony przetowrnice i poziomy maja już w kloszu, jedynie trzeba czujniki z belki pociągnąć ( a to już inna para kaloszy)

> a tak BTW to co z radyjkiem?

-- się niestety, wycofuję. Na razie muszę się męczyć bez mp3 frown.gif Nie chcę wstawiac ramki i montować nieoryginalnego ( wiem, zbok jestem - ale fabryka mi sie podoba, zwlaszcza, ze naprawde ładnie dmucha) Więc temat umarł, przynajmniej na czas jakiś ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> -- a ja mimo wszystko odepnę dzisiaj obydwie żarówki H7 i sprawdze,

> czy mi wyskoczy powiadomienie, bo sie mi cos zdaje jednak, ze

> nie było

uszkodzeń żarówek H7 body komp nie wykrywa (przynajmniej u mnie - prod 2004).

Trzeba taką usterkę wykryć wzrokowo - swoim "kompem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> uszkodzeń żarówek H7 body komp nie wykrywa (przynajmniej u mnie -

> prod 2004).

-- czyli jesteśmy w domu jump.gifyay.gif . Spryskałki mam juz opracowane ( przynajmniej teoretycznie - jutro szrot na strazackiej zweryfikuje mą teorię ), pozostanie przegryzienie się z poziomami confused.gif Musze poczaić jak duzo byłoby roboty z dopięciem czujników- na razie poprostu założe opaski na palniki, ktore "odetną" część strumienia i generalnie opuszczę lustra - nie powinno walić wtedy już po gałach.

Szkoda, że reflektory sa plastikowe, a szklane - wtedy możnaby je rozebrac ładnie i dodać kawałek osłonki, by usunąc część owego _/ "wycięcia w górę" ;-)

W swojej marysi ( fakt, że miałem soczewki ) poprawiłem przegrode i świeciły jak łoryginalne E6

> Trzeba taką usterkę wykryć wzrokowo - swoim "kompem"

-- poprzednia włascicielka jedziła wogóle bez i nawet nie wiedziała 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.