Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

gfr

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez gfr

  1. gfr odpowiedział Anonim2025 na temat - Alfa & Lancia
    A mnie też korciło i kupiłem Q tylko że białą, więc nie wiem czy się liczy
  2. gfr odpowiedział Ralph78 na temat - Forum EV
    A tak BTW, to czy ID.3 po tych wszystkich aktualizacjach jest takie kiepskie ? Na początku to rzeczywiście była lipa z tego co czytałem, ale jakieś nowe wersje softu wprowadzali co chwilę.
  3. gfr odpowiedział gfr na temat - Forum EV
    Da się to pewnie zweryfikować w ASO ? Właśnie szukałem tej informacji, ale nie doszukałem się czy to było 39kWh czy 64.
  4. gfr odpowiedział gfr na temat - Forum EV
    Otóż to, chińskie MG. Obejrzę to jeszcze raz, może to jest jakieś rozwiązanie.
  5. gfr odpowiedział gfr na temat - Forum EV
    Widziałem to przez chwilę, środek zalatuje straszną tandetą. No i z tą brytyjską marką bym nie przesadzał 😉 Ale opcja ciekawa, nie powiem.
  6. gfr dodał temat w Forum EV
    Cześć, zamierzam kupić tak zwane auto do jeżdżenia wokół komina dla żony. Budżet do 90k, wybór na ten moment pomiędzy Koną a Leafem. Bardziej się podoba Kona, pytanie do Was: czytałem, że w rocznikach 19-20 (czyli tych interesujących) w Konie był problem z bateriami. Czy ktoś wie, czy to dotyczyło wersji 39 czy 64kWh ? Chyba, że pojawią się inne pomysły na coś fajnego w tym budżecie
  7. U mnie jest podobnie, też szukam auta dla żony wokół komina, tyle że żona jeździ teraz Golfem 7 1.0 TSI 110 KM 😀 Ja auto polecam, jeździ się nim przyjemnie i niedużo spala.
  8. A kontrolka klocków już się zaświeciła ? Ja zmieniałem w takim aucie jak Twoje niedawno. Miałem podobny stan klocka i 4kkm nie zrobiłem😁 Tyle że u mnie kontrolka już się zaświeciła i zaczął jakoś gorzej hamować, więc nie czekałem.
  9. Jaki szyberdach ? 😀
  10. gfr odpowiedział Kiwal na temat - Motokącik
    Ja kupiłem we wspomnianym salonie w Warszawie na Żeraniu. Kupiłem to może za duże słowo, zamówiłem auto do produkcji. Ma być niby w sierpniu. Zamawiałem w październiku. Obsługa bardzo dobra. Rabat od cennika jest w standardzie, i to wychodzi w sumie jakieś 18%.
  11. Jeżdziłem GLC i XC60 przed zakupem. Jednak wybralem Stelvio. Żeby nie było - to pierwsza Alfa jaką mam. Miałem też Kię Optimę, żeby nie było że nie mam porównania 😃
  12. Z rowerami 200 jechałeś ? Szacun 😄
  13. No potwierdzam, mają podejście z czapy do klienta. W każdym salonie Alfy nikt nie podejdzie i o nic nie zapyta. Chyba w żadnym innym salonie nie czułem się tak olany. A jeżdzę Stelvio od ponad dwóch lat mimo wszystko 😄 Teraz szukam nowego auta i chyba kupię coś innego....
  14. Moje się jeszcze (ftu) nie zepsuło przez dwa lata, może dlatego że kawy nie piję to po serwisach nie jeżdzę 😀
  15. gfr odpowiedział Konrad` na temat - Alfa & Lancia
    Ja mam ale 2019 przed FL
  16. gfr odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    W Stelvio przecież można regulować wysokość otwarcia klapy
  17. gfr odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    U mnie spalanie spadło po 10kkm. Obecnie mam średnie z 20kkm 11,7. Średnia prędkość od początku 38 km/h. Generalnie jazda poza miastem dynamiczna. W mieście spokojnie 🙂 Też liczyłem na mniej, ale już się przyzwyczaiłem, mam wersję 280.
  18. gfr odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Taki sam zakres przy przeglądzie 15kkm - około 900 zł w Warszawie.
  19. gfr odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Hmm, a jezdziłeś modelem z tego roku ? Carplay mam w swoim z 2019 i z tego co wiem jest standardem w modelu po FL, asystent pasa ruchu też jest dostępny tak jak inne gadżety jak asystent jazdy w korku, etc...
  20. gfr odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Panel dotykowy w Stelvio jest po modernizacji w zeszłym roku.
  21. gfr odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Do tego można się bardzo szybko przyzwyczaić i jak potem się przesiadasz do auta z mniej bezpośrednim układem kierowniczym to wydaje się że słabo skręca 🙂
  22. gfr odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Ja mam spalanie średnie od nowości ( 15kkm) 12,6. Spalanie zaczęło wyraźnie spadać po przejechaniu 10 tyś km. Przeglądy co 15 kkm. W poniedziałek jadę na pierwszy to powiem ile kosztowało.
  23. gfr odpowiedział bergerac na temat - Motokącik
    Mam i polecam. Obiegowe opinie miałem gdzieś jak kupowałem 😃 Porównywałem do XC60 i GLC.
  24. gfr odpowiedział steyr na temat - Motokącik
    Ja miałem takie Bravo od 2009 do 2012roku, 1.6 120KM. W korkach przy ujemnych temperaturach ( ponizej -10) wskazówka temperatury silnika nawet opadała i w aucie momentalnie było zimno. To była największa jak dla mnie wada. Przez cały okres czasu użytkowania miałem jedną awarię - rozleciała się pompa wody jeszcze na gwarancji przy przebiegu 45 tyś km. Poza tym silnik OK, dosyć dynamiczny. Światła bez tragedii ale i bez rewelacji. Aha, nie szorowałem za często osłoną podwozia :-)
  25. Rewelacja ! dzięki za linka :-)

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.