Zawartość dodana przez gfr
-
Marzenia
-
VW ID.4 2024
A tak BTW, to czy ID.3 po tych wszystkich aktualizacjach jest takie kiepskie ? Na początku to rzeczywiście była lipa z tego co czytałem, ale jakieś nowe wersje softu wprowadzali co chwilę.
-
Kona czy Leaf ?
Da się to pewnie zweryfikować w ASO ? Właśnie szukałem tej informacji, ale nie doszukałem się czy to było 39kWh czy 64.
-
Kona czy Leaf ?
Otóż to, chińskie MG. Obejrzę to jeszcze raz, może to jest jakieś rozwiązanie.
-
Kona czy Leaf ?
Widziałem to przez chwilę, środek zalatuje straszną tandetą. No i z tą brytyjską marką bym nie przesadzał 😉 Ale opcja ciekawa, nie powiem.
-
Kona czy Leaf ?
Cześć, zamierzam kupić tak zwane auto do jeżdżenia wokół komina dla żony. Budżet do 90k, wybór na ten moment pomiędzy Koną a Leafem. Bardziej się podoba Kona, pytanie do Was: czytałem, że w rocznikach 19-20 (czyli tych interesujących) w Konie był problem z bateriami. Czy ktoś wie, czy to dotyczyło wersji 39 czy 64kWh ? Chyba, że pojawią się inne pomysły na coś fajnego w tym budżecie
-
Auto dla żony wkoło komina.
U mnie jest podobnie, też szukam auta dla żony wokół komina, tyle że żona jeździ teraz Golfem 7 1.0 TSI 110 KM 😀 Ja auto polecam, jeździ się nim przyjemnie i niedużo spala.
-
Klocki hamulcowe - dam radę ???
A kontrolka klocków już się zaświeciła ? Ja zmieniałem w takim aucie jak Twoje niedawno. Miałem podobny stan klocka i 4kkm nie zrobiłem😁 Tyle że u mnie kontrolka już się zaświeciła i zaczął jakoś gorzej hamować, więc nie czekałem.
-
Prawdziwa Włoszka Giulia z Niemcem na pokładzie
Jaki szyberdach ? 😀
-
Zakup Lexusa
Ja kupiłem we wspomnianym salonie w Warszawie na Żeraniu. Kupiłem to może za duże słowo, zamówiłem auto do produkcji. Ma być niby w sierpniu. Zamawiałem w październiku. Obsługa bardzo dobra. Rabat od cennika jest w standardzie, i to wychodzi w sumie jakieś 18%.
-
Prawdziwa Włoszka Giulia z Niemcem na pokładzie
Jeżdziłem GLC i XC60 przed zakupem. Jednak wybralem Stelvio. Żeby nie było - to pierwsza Alfa jaką mam. Miałem też Kię Optimę, żeby nie było że nie mam porównania 😃
-
Prawdziwa Włoszka Giulia z Niemcem na pokładzie
Z rowerami 200 jechałeś ? Szacun 😄
-
Prawdziwa Włoszka Giulia z Niemcem na pokładzie
No potwierdzam, mają podejście z czapy do klienta. W każdym salonie Alfy nikt nie podejdzie i o nic nie zapyta. Chyba w żadnym innym salonie nie czułem się tak olany. A jeżdzę Stelvio od ponad dwóch lat mimo wszystko 😄 Teraz szukam nowego auta i chyba kupię coś innego....
-
Prawdziwa Włoszka Giulia z Niemcem na pokładzie
Moje się jeszcze (ftu) nie zepsuło przez dwa lata, może dlatego że kawy nie piję to po serwisach nie jeżdzę 😀
- Stelvio
-
Alfa Romeo Stelvio
W Stelvio przecież można regulować wysokość otwarcia klapy
-
Alfa Romeo Stelvio
U mnie spalanie spadło po 10kkm. Obecnie mam średnie z 20kkm 11,7. Średnia prędkość od początku 38 km/h. Generalnie jazda poza miastem dynamiczna. W mieście spokojnie 🙂 Też liczyłem na mniej, ale już się przyzwyczaiłem, mam wersję 280.
-
Alfa Romeo Stelvio
Taki sam zakres przy przeglądzie 15kkm - około 900 zł w Warszawie.
-
Alfa Romeo Stelvio
Hmm, a jezdziłeś modelem z tego roku ? Carplay mam w swoim z 2019 i z tego co wiem jest standardem w modelu po FL, asystent pasa ruchu też jest dostępny tak jak inne gadżety jak asystent jazdy w korku, etc...
-
Alfa Romeo Stelvio
Panel dotykowy w Stelvio jest po modernizacji w zeszłym roku.
-
Alfa Romeo Stelvio
Do tego można się bardzo szybko przyzwyczaić i jak potem się przesiadasz do auta z mniej bezpośrednim układem kierowniczym to wydaje się że słabo skręca 🙂
-
Alfa Romeo Stelvio
Ja mam spalanie średnie od nowości ( 15kkm) 12,6. Spalanie zaczęło wyraźnie spadać po przejechaniu 10 tyś km. Przeglądy co 15 kkm. W poniedziałek jadę na pierwszy to powiem ile kosztowało.
-
Alfa Romeo Stelvio
Mam i polecam. Obiegowe opinie miałem gdzieś jak kupowałem 😃 Porównywałem do XC60 i GLC.
-
Fiat 1.6mjtd 105KM opinie?
Ja miałem takie Bravo od 2009 do 2012roku, 1.6 120KM. W korkach przy ujemnych temperaturach ( ponizej -10) wskazówka temperatury silnika nawet opadała i w aucie momentalnie było zimno. To była największa jak dla mnie wada. Przez cały okres czasu użytkowania miałem jedną awarię - rozleciała się pompa wody jeszcze na gwarancji przy przebiegu 45 tyś km. Poza tym silnik OK, dosyć dynamiczny. Światła bez tragedii ale i bez rewelacji. Aha, nie szorowałem za często osłoną podwozia :-)
-
Grande - problem ze światłami
Rewelacja ! dzięki za linka :-)