Skocz do zawartości

Alternator


ikul

Rekomendowane odpowiedzi

> dzieki za info.

> a orientujesz gdzie takie cacko dostane

Myślę że w każdym szanującym się sklepie motoryzacyjnym zajmującym się sprzedażą części do Fiata. brawo.gif Może Koledzy z Twojego regionu coś Ci podpowiedzą. hmm.gif

Cena którą Ci podałem powinna obejmować koszt zarówno części jak i tzw. robocizny. Opieram się tu na własnych doświadczeniach związanych z wymianą łożyska.

Powodzenia. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jaki jest koszt wymiany łożyska w alternatore? prawdopodobnie pada

> Słychać je już.

Witaj.

W Katowicach na ul. Warszawskiej 60, w firmie JOHNNY zajmującej się naprawą alternatorów.

Lub w Sosnowcu-Zagórzu przy ul. Braci Mieroszewskich na tzw Łąkach [pawilony obok stacji benzynowej ARAL]. Można u nich wymienić zużyty

alternator za dopłatą na zregenerowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz do dobrego sklepu z łożyskami, żeby ci przypadkiem nie wcisnęli jakiejś "chińszczyzny tak jak mi. Za łożysko zapłaciłem 8 zł, a wytrzymało 2 tygodnie.Puścił nit trzymający koszyczek z kulkami i się zmiełił. Polecam łożyska firmy SKF , francja, bardzo dobre, nie do zajechania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.