Skocz do zawartości

Konsola srodkowa z nowszych modeli do una z '92?


heniek_

Rekomendowane odpowiedzi

> Można dostać osobno tą półeczkę pod radio bez konieczności wymiany

> całej konsoli, tylko ciężko znaleźć. Mnie się udało zdobyć kpl.

> pod radio i tunel środkowy

oki fajnie smile.gif a orientacyjnie ile takie cos moze kosztowac? oczywiscie uzywka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja wycyganiłem za ok 20 pln za kpl. nie pamiętam dokładnie.A przy

> okazji przykleiło się parę innych drobiazgów bo pan szrotowiec

> poszedł na kawkę jak wyciągałem konsolę

rozumiem ze ta polka jest oddzielnie i mozna ja spokojnie zamontowac do tej starszej konsoli, oraz ten plastik/tunel do skrzyni tez jest oddzielnie, narazie mam okazje kupic sam ten tunel za 15zl ale moze znajde kogos kto ma to i to do sprzedania od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie zakladac nowego tematu to napisze tutaj...

Tez wpadlem juz jakis czas temu na wymiane konsoli srodkowej w moim Uno. Udało mi sie zakupic w niezlej cenie konsole oraz tunel wraz z mieszkiem. Jednak w nowszych samochodach Uno jeszcze jest jeden element ktorego mi brakuje - plastikowa oslona znajdujaca sie za konsola do ktorej jest przykrecony srodkowy tunel (patrz zdjecie). Sprawdzalem u nas w "markiecie" [czyt: szrocie] grinser006.gif i niestety nie ma.

konsola2_resize.jpg konsola1_resize.jpg

Czy ktos cos takiego posiada na zbyciu lub moze w najblizszym czasie sie wybiera po jakies czesci na złom i moglby cos takiego wymontowac i wystawic na allegro lub poprostu mi przeslac (oczywiscie w miare tanio).

Pozdrawiam palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktos cos takiego posiada na zbyciu lub moze w najblizszym czasie

> sie wybiera po jakies czesci na złom i moglby cos takiego

> wymontowac i wystawic na allegro lub poprostu mi przeslac

> (oczywiscie w miare tanio).

> Pozdrawiam

Ja ostatnio kupiłem właśnie konsolę, tunel i to plastikowe wykończenie i klapkę schowka , zapłaciłem razem 50zł grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.