Skocz do zawartości

Pytanie


harrision

Rekomendowane odpowiedzi

witam i pytam po sąsiedzku

Na co zwrócić uwagę przy kupnie Fiata Uno?

Mam możliwość zakupic córce auto z 1996 roku, silnik podobno 1.4.

Były takie montowane?, ja miałem tylko do czynienia chyba z 900 , lub 1000.

Cena około 7 tysięcy

Auto wygląda na zadbane.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że w Uniakach były silniki 1.4 a nawet 1.4T

A tak na serio otwórz tylnią klape i zadrzyj głowe do góry jak pisze po włosku to bierz. Jak PL to czytaj dalej...bo moja wiedza w tym miejscu się kończy tongue.gif

A tak to standardowo otwórz drzwi popatrz na progi i na spód drzwi zobacz czy nie ma rdzawych zacieków.

Ktoś kiedyś pisał żeby szukac rdzy za fotelem kierowcy pod wykładzinką ale nie wiem czy serio serio !?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiedziałem, kogoś uraziłem swoim zaniedbaniem?, a tak na

> poważnie to ktoś kompetentny może mi odpowiedzieć?

Spoko - kazdy 'nowy' ma problem z odroznieniem UKP od FU ok.gif

UKP - luzne dyskusje...

FU - sprawy stricte techniczo-motoryzacyjne...

A na odpowiedz poczekaj troszke - jutro od rana szpece powinni sie zleciec ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz jesli masz mozliwość przejechania sie nim czy przeguby nie trzeszcza , zrób pare kółeczek w lewo i w prawo jak nie trzeszczy to jest oki.Sprawdz mocowania tylnych amorków bo potrafią przerdzewiec.Najlepiej zajzyj do bagarznika pod wykładzine tam sa takie kielichy po obu stronach jesli nie były spawane lub nie ma rdzy to oki.No ogólny wygląd silnika czy nie ma wycieków. I czy skrzynia biebów niw ma za duzych luzów na lewarku.Jeśli ma to komplet naprawczy kosztuje 35zł.A jęśli chodzi o karoserię to progi od spodu na łączeniu jest taka spoina łączaca prug z podłoga jesli jest cały to oki.I spud dzrzwi .Co do ceny to jeszcze ujdzie bo na Gratce rocznik 93 potrafi byc w tej cenie.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.