Skocz do zawartości

Mała przestroga odnośnie oświetlenia tablicy rej.


luk94

Rekomendowane odpowiedzi

heja!

Moze to i taka mała głupotka ktoś powie - ale przyspożyła mi nie lada kłopotu.....

Mianowicie raczej rzadko wymienia się zarówki od podświetlenia a przynajmniej w moim wypadku-(dopiero az się spalą)-Tak tez sie u mnie stało i nie było by w tym nic dziwnego oprócz tego ze śróby mocujące lampki tak paskudnie przyrdzewiały ze nie szło tego odkręcić z żaden sposób - więc jesli ktos tam nie zgalądał jeszcze to propnuje zobaczyć i zabezpieczyć antykorozyjnie lub wymienić śruby;) Dzięki temu zaoszczędzicie duzo czasu później;)

Pozdrówka;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety już to przerabiałem, ale musiałem połamać plastikowe " klosze" w miejscu mocowania śrubami, a następnie odkręcić skorodowane śruby płaskoszczypami. plastyki pokleiłem że nie ma na nich żadnych śladów walki wink.gif a nowe śruby ( a raczej ich główki) potraktowałem silikonem- myślę że to wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przechodziłem to samo. śruby rozwierciłem ale mimo to jedna lampka i tak mi popękała przy demontażu. Warto jakoś zakonserwować te wkręty - na pewno u kombiaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to żeście mnie nastraszyli, bo mam spaloną jedną żaróweczkę i będę

> musiał to odkręcać/łamać

Ja się namęczyłem jak miałem Omegę A kombi... Skończyło się tym, że połamem plastikowe klosze i musiałem je później skleić (ale żarówki wymieniłem yay.gif).

Teraz w astrze muszę zmienić śruby zanim będzie za późno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.