Skocz do zawartości

Czy to pada nagrzewnica???


grzesiek79

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ostatnio problem z parującymi szybami tylko to nie jest taka para wodna tylko taka tłustawa maź...Czy to nagrzewnica przepuszcza?Dodam że w środku nie śmierdzi płynem i nie zlokalizowałem żadnego wycieku w okolicach nagrzewnicy. Dodam że parują wszystkie szyby w samochodzie...

Punto I, 1997 rok, 1.2 75KM, 178 tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na poczatku umyj dokladnie szyby, zdejmij oslone na podszybiu i

> sprawdz czy Ci sie tam syf nie zebral, ewentualnie wymien filr

> przeciwpylkowy.

> Ta nagrzewnice jeszcze raz sprawdz dokladnie

Nie mam filtra przeciwpyłkowego w swoim bolidzie. A nagrzewnica jeżli leci to gdzie ewentualnie szukać wycieków. Ja szukałem po stronie pasażera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A plynu Ci nie ubywa? Sprawdz jeszcze dywaniki i pod nimi czy nie jest mokro, czesto przez ta wilgosc tak paruja szyby.

Poszukaj w archiwum parujacych szyb i nagrzewnicy. duzo jest watkow na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie mam filtra przeciwpyłkowego w swoim bolidzie. A nagrzewnica jeżli

> leci to gdzie ewentualnie szukać wycieków. Ja szukałem po

> stronie pasażera...

Moja najbardziej puszczala od strony, z ktorej jest przytwierdzona do przegrody silnika. Tak wiec wiekszosc plynu upuszczala do mat wygluszajacych, ktore maja pojemnosc chyba najlepszej gabki shocked.gif

To chyba najgorszy przypadek bo te maty grodziowe smierdza potem w nieskonczonosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.