Skocz do zawartości

Pilnie potrzebuję /styki elektrowentylatora/


gala

Rekomendowane odpowiedzi

jakiś schemat, opis styków przełącznika od elektrowentylatora, albo tej drugiej kostki znajdującej się pod tablicą centralną...

Jestem na etapie podłączania obrotka, nie chcę go spalić a jak mierzę to mi jakieśgłupoty wychodzą....

dzięki,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakiś schemat, opis styków przełącznika od elektrowentylatora, albo

> tej drugiej kostki znajdującej się pod tablicą centralną...

> Jestem na etapie podłączania obrotka, nie chcę go spalić a jak mierzę

> to mi jakieśgłupoty wychodzą....

> dzięki,

> pozdrawiam

napisz co potrzebujesz to ci pomorzemy biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję znaleźć styk

+ 12V po stacyjce - już znalazłem ale chce się upewnić,

"-" - masę - też znalazłem ale nie jestem pewien,

+ po światłach - żeby podświetlał się obrotek...

sprawdzałem, czy mogę się wpiąć w podświetlenie konsoli centralnej - tej z pokrętłami, pod nią są 2 żarówki.... próbowałem zmierzyć co jest co i owe 2 żarówki mi zgasły, bezpieczniki są OK, światła pozycyjne i podświetlenie licznika OK, i co się stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, poradziłem sobie, mała rzecz a cieszy smile.gif

kostka od elktrowentylatora raczej to będzie ta nad pokrętłem od elektrowentylatora...

ja zrobiłem tak:

+ 12 po stacyjce - kostaka od elektrowentylatora - patrząc od lewej w dolnym rzędzie to jest pierwszy niebieski przewód,

+ 12 po światłach - z podświetlenia centralnej konsolki - sądwie żaróweczki, do każdej dochodzi żółty i czarny przewód - wpiąłem się w żółty smile.gif

- masa - wziąłem z przewodu masowego od radia, bo na przewodzie od podświetlania konsolki obrotek świrował,

sygnałowy - tradycyjnie z nóżki 85 na czerwonym przekaźniku smile.gif wszystko bangla smile.gif)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.