Skocz do zawartości

wybierzcie dla mnie radio !!!! PLISSS !!!!


ekwador240

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam do was ogromną prośbę mam do was romans, a mianowicie chce kupić nowe radio do samochodu, do wydania jest dużo smile.gif tzn. z 2000-2300zł i widze dużo fajnych radyjek ale nie wiem jakie wybrać pod względem grającym tzn. o jakość dźwięku itp. bo z wyglądu to bym brał Pioneer DEH-P9800B smile.gif Podoba mi się, ale może wy mi coś doradzicie. A ha 1 wymóg to, żeby obsługiwało wysów automatycznej anteny w moim aucie. 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam, mam do was ogromną prośbę mam do was romans, a mianowicie chce

> kupić nowe radio do samochodu, do wydania jest dużo tzn. z

> 2000-2300zł i widze dużo fajnych radyjek ale nie wiem jakie

> wybrać pod względem grającym tzn. o jakość dźwięku itp. bo z

> wyglądu to bym brał Pioneer DEH-P9800B Podoba mi się, ale może

> wy mi coś doradzicie. A ha 1 wymóg to, żeby obsługiwało wysów

> automatycznej anteny w moim aucie.

Jaką masz reszte systemu ?? Skoro chcesz tak drogie radio o dobrej jakosci znaczy sie ze masz dobry system. Jesli nie kup o polowe tansze radio np Nowke ALpine cda 9812 koszt jakies 1100 zl a za reszte zrob sobie dobry zestaw przedni i wzmak !

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaką masz reszte systemu ?? Skoro chcesz tak drogie radio o dobrej

> jakosci znaczy sie ze masz dobry system. Jesli nie kup o polowe

> tansze radio np Nowke ALpine cda 9812 koszt jakies 1100 zl a za

> reszte zrob sobie dobry zestaw przedni i wzmak !

> Pozdro

W samochodzie mam narazie normalny sprzęt, ale latem będe go rasował, tzn. wszystko będzie zrobione od podstaw : głuszenie, głośniki wzmak i sub smile.gif A chce mieć już dobrą podstawę, tak abym nie musiał znów zmieniać radyjka na inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W samochodzie mam narazie normalny sprzęt, ale latem będe go rasował,

> tzn. wszystko będzie zrobione od podstaw : głuszenie, głośniki

> wzmak i sub A chce mieć już dobrą podstawę, tak abym nie musiał

> znów zmieniać radyjka na inne

Ja bym szukał alpine cda 9812 bez zbednych bajerow typu delfinki i monitorki. Ale za to jego dzwiek jest boski smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam, zakupiłem sobie takie radyjko : ALPINE CDA-9856R dźwięk jest poprosyu boski, na tył w miejsce moich oryginalnych głośników mam zakupione JBL-e (329zł) za komplet, teraz planuje jeszcze zakupić sobie odseparowany komplet JBL-a na przód (nawet mam już upatrzony model - JBL GTO 6507CS) i teraz takie jeszcze pytanie do was, chce aby to wszystko miało ręce i nogi, jak dobrze wygłuszyć przednie drzwi w astrze 3-d (F), tak, aby wszystko mi nie brzęczało, bo teraz jak nawet na starych głośnikach dorzuce troche decybelów, to nie słysze muzyki, tylko blachy itp. itd. wink.gif Wszelkie sugestie mile widziane 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.