Zawartość dodana przez slawek_l_83
-
Auto dla rodziny 5 osobowej
Uzywany Galaxy z 4x4 2.0 i automatem z ostatnich rocznikow kolo 130kzl wyrwiesz malo uzywanwgo i pod leasing bedzie ok, a reszta na wakacje zostanie. Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
Peugeot 508 weryfikacja ogłoszenia
-
1,6 PureTech w P5008
Kibel motor byl do 2017r, w 2018r to inny silnik.... Zagadaj do Pana Lukasza mozesz sie nawet na mnie powolac bo mam fure od niego ktora kupilem w 5min... Zerknij na jego profil ma film omawiajacy ten silnik, jedyny minus tego motoru to w budzie 5008 wiecej pali niz w 508 II bo buda jest klockowata, ja bym szedl w 2.0HDI. Kolega ma z automatem jezdzi 2rok i pali mu to po Jaworznie niecale 7l. Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
1,6 PureTech w P5008
Bierz od niego a bedziesz zadowolony, posluchaj rad cozego trzeba pilnowac i korzystaj z zycia. Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
Dlaczego nie Audi A4?
I kupujesz auto po kodzie silnika [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
Dlaczego nie Audi A4?
W nowym P508 sa poprawione 1.6 wiec trzeba sobie poczytac a nie powielac stereotypy... Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
Dlaczego nie Audi A4?
Ja audi nie chce Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
Dlaczego nie Audi A4?
Tak na szybko, druga awaria audi..tym razem usterka napedu, jedz do serwisu... przebieg niecale 15tysiecy... [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] Niemiecka technologia Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
Dlaczego nie Audi A4?
Elektrykami jezdza pedaly Hahahaha Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
Dlaczego nie Audi A4?
Dalem przyklad... Nad morze np jade 300km 160/200... zuzycie oleju praktycznie nie zauwazalne... w prywatnym aucie.... A4 wyjazd do Tarnowa 150km z predkoscia 180..... stacja Tarnow dolewka.... Ale jak jestescie fanami audi to dla Was to eksploatacja [emoji16] Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
Dlaczego nie Audi A4?
I chcecie mi powiedziec ze w aucie za tyle kasy akceptujecie dolewki oleju przy normalnej jezdzie? To jadac na Chorwacje z butem w podlodze to to kolejny bagaz w postaci oleju jest dla Was akceptowalny? Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
Dlaczego nie Audi A4?
Ja np sluzbowka jak mam jezdzic to ma mniejsze spalanie jak prywatny... wiec chyba Ty zap... sluzbowka a prywatnym jak dziadek Kazdy kto wsiada po mnie i patrzy na spalanie jest zdziwiony ile to moze palic... w pracy mi sie nie spieszy hehe Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
Dlaczego nie Audi A4?
Oni je maja na wylacznosc z mozliwoscia odkupu, dobry kumpel jezdzi dokladnie tak samo jak bylym prywatnym autem tj... po miescie ograniczenie +30 a autostrady do 200, i drogi szybkiego ruchu 150... Nie paluje na zimnym. Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
Dlaczego nie Audi A4?
U mnie tez sie szef kierowal opinia uzytkownikow w zaprzyjaznionej firmie i jak zamawial auto to nawet dealer mu cos przybaknal aby bral tfsi zamiast tdi... Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
Dlaczego nie Audi A4?
Nikt Ci nie musi nic udowadniac, napisalem jak jest u mnie w firmie i dokladnie 3 na 3 pija olej... Zycie... Juz wiem, ze kazda osoba co nimi jezdzi nie bedzie chciala ich odkupic.... Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
Dlaczego nie Audi A4?
Kolega panujacy nad flota ma w szafie olej, i jak ktos dalwj jedzie wklada do bagaznika, ale zapas jest [emoji1787][emoji1787][emoji1787] Myslalem tak samo jak Ty, ze vw nie ma apetytu ale...przekonalismy sie ze ma Ale i tak szef wybral tsi bo tdi sa podobno b.wadliwe. Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
Dlaczego nie Audi A4?
2023 wziete z wyprzedazy. Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
Dlaczego nie Audi A4?
Tak.... kupili 3 nowe fury, i ani to oszczedne ani nie bezproblemowe, auta maja 5mcy a kazde juz bylo w serwisie. Kazde pije olej jeden wiecej drugi mniej... Automat fajny cichy i żwawy, ale palą wg mnie sporo, kumpel ktory jezdzi glownie ekspresowka do pracy ma spalanie 7,5 a jezdzi do 140kmh, pozostali pod 8,4... Motory 150km z jakimis wynalazkami w kolach niby silniki. Wykonanie wnetrza spoko, ale w zyciu bym za to nie dał ponad 140tysi. Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
Dlaczego nie Audi A4?
Mamy 3 nowe sluzbowki 2.0TFSI, jak jedziesz dalej w trase to olej w bagazniku [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
Do 95k, awd, prześwit
A Dacia? [emoji16] Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
1,6 PureTech w P5008
Renowkowe DCI ponad 500kkm, toyoty ponad 600kkm i lataja dalej.... Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
1,6 PureTech w P5008
To chyba jednak bym wzial tsi i lpg niz puretecha [emoji849] Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
1,6 PureTech w P5008
To moze jakas rav4 hybryda one lubia lpg? Honda crv ? Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
1,6 PureTech w P5008
Jezeli chcesz pod LPG to szukaj Talizmana 1.8TCE czy 2.0 byl prpdukowany tylko na poczatku produkcji jest to stary motor 2.0T F4RT ktory LPG uwielbia, lecz jest trudno dostepny w tym modelu. Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
-
1,6 PureTech w P5008
Glownie HDI masz racje, smieje sie ze wszystkie ostatnie roczniki z 2.0HDI sa u niego Ja mam od niego fure i polecam. Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka