Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

slawek_l_83

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez slawek_l_83

  1. Uzywany Galaxy z 4x4 2.0 i automatem z ostatnich rocznikow kolo 130kzl wyrwiesz malo uzywanwgo i pod leasing bedzie ok, a reszta na wakacje zostanie. Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  2. Mam z 2017r jakbys chcial Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  3. slawek_l_83 odpowiedział spad na temat - Motokącik
    Kibel motor byl do 2017r, w 2018r to inny silnik.... Zagadaj do Pana Lukasza mozesz sie nawet na mnie powolac bo mam fure od niego ktora kupilem w 5min... Zerknij na jego profil ma film omawiajacy ten silnik, jedyny minus tego motoru to w budzie 5008 wiecej pali niz w 508 II bo buda jest klockowata, ja bym szedl w 2.0HDI. Kolega ma z automatem jezdzi 2rok i pali mu to po Jaworznie niecale 7l. Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  4. slawek_l_83 odpowiedział spad na temat - Motokącik
    Bierz od niego a bedziesz zadowolony, posluchaj rad cozego trzeba pilnowac i korzystaj z zycia. Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  5. I kupujesz auto po kodzie silnika [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  6. W nowym P508 sa poprawione 1.6 wiec trzeba sobie poczytac a nie powielac stereotypy... Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  7. Ja audi nie chce Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  8. Tak na szybko, druga awaria audi..tym razem usterka napedu, jedz do serwisu... przebieg niecale 15tysiecy... [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] Niemiecka technologia Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  9. Elektrykami jezdza pedaly Hahahaha Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  10. Dalem przyklad... Nad morze np jade 300km 160/200... zuzycie oleju praktycznie nie zauwazalne... w prywatnym aucie.... A4 wyjazd do Tarnowa 150km z predkoscia 180..... stacja Tarnow dolewka.... Ale jak jestescie fanami audi to dla Was to eksploatacja [emoji16] Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  11. I chcecie mi powiedziec ze w aucie za tyle kasy akceptujecie dolewki oleju przy normalnej jezdzie? To jadac na Chorwacje z butem w podlodze to to kolejny bagaz w postaci oleju jest dla Was akceptowalny? Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  12. Ja np sluzbowka jak mam jezdzic to ma mniejsze spalanie jak prywatny... wiec chyba Ty zap... sluzbowka a prywatnym jak dziadek Kazdy kto wsiada po mnie i patrzy na spalanie jest zdziwiony ile to moze palic... w pracy mi sie nie spieszy hehe Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  13. Oni je maja na wylacznosc z mozliwoscia odkupu, dobry kumpel jezdzi dokladnie tak samo jak bylym prywatnym autem tj... po miescie ograniczenie +30 a autostrady do 200, i drogi szybkiego ruchu 150... Nie paluje na zimnym. Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  14. U mnie tez sie szef kierowal opinia uzytkownikow w zaprzyjaznionej firmie i jak zamawial auto to nawet dealer mu cos przybaknal aby bral tfsi zamiast tdi... Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  15. Nikt Ci nie musi nic udowadniac, napisalem jak jest u mnie w firmie i dokladnie 3 na 3 pija olej... Zycie... Juz wiem, ze kazda osoba co nimi jezdzi nie bedzie chciala ich odkupic.... Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  16. Kolega panujacy nad flota ma w szafie olej, i jak ktos dalwj jedzie wklada do bagaznika, ale zapas jest [emoji1787][emoji1787][emoji1787] Myslalem tak samo jak Ty, ze vw nie ma apetytu ale...przekonalismy sie ze ma Ale i tak szef wybral tsi bo tdi sa podobno b.wadliwe. Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  17. 2023 wziete z wyprzedazy. Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  18. Tak.... kupili 3 nowe fury, i ani to oszczedne ani nie bezproblemowe, auta maja 5mcy a kazde juz bylo w serwisie. Kazde pije olej jeden wiecej drugi mniej... Automat fajny cichy i żwawy, ale palą wg mnie sporo, kumpel ktory jezdzi glownie ekspresowka do pracy ma spalanie 7,5 a jezdzi do 140kmh, pozostali pod 8,4... Motory 150km z jakimis wynalazkami w kolach niby silniki. Wykonanie wnetrza spoko, ale w zyciu bym za to nie dał ponad 140tysi. Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  19. Mamy 3 nowe sluzbowki 2.0TFSI, jak jedziesz dalej w trase to olej w bagazniku [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787] Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  20. A Dacia? [emoji16] Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  21. slawek_l_83 odpowiedział spad na temat - Motokącik
    Renowkowe DCI ponad 500kkm, toyoty ponad 600kkm i lataja dalej.... Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  22. slawek_l_83 odpowiedział spad na temat - Motokącik
    To chyba jednak bym wzial tsi i lpg niz puretecha [emoji849] Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  23. slawek_l_83 odpowiedział spad na temat - Motokącik
    To moze jakas rav4 hybryda one lubia lpg? Honda crv ? Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  24. slawek_l_83 odpowiedział spad na temat - Motokącik
    Jezeli chcesz pod LPG to szukaj Talizmana 1.8TCE czy 2.0 byl prpdukowany tylko na poczatku produkcji jest to stary motor 2.0T F4RT ktory LPG uwielbia, lecz jest trudno dostepny w tym modelu. Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka
  25. slawek_l_83 odpowiedział spad na temat - Motokącik
    Glownie HDI masz racje, smieje sie ze wszystkie ostatnie roczniki z 2.0HDI sa u niego Ja mam od niego fure i polecam. Wysłane z mojego SM-A715F przy użyciu Tapatalka

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.