Skocz do zawartości

H/T czy A/T


marpie1972

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś z Was miał doświadczenia jezeli chodzi o kwestię hałasu wytwarzanego przez opony typu A/T w zestawieniu z oponami typu H/T?

Wiem, że hałas będzie różny w zalezności od modelu oponu w tej samej kategorii. Zastanawiam, się czy - generalizując - opona typu A/T jest na normalnej asfaltowej nawierzchni zdecydowanie bardziej hałaśliwa od opony typu H/T?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co to HT?

> ATeki halasuja ale glowa nie boli

Przepraszam za nieprecyzyjną wypowiedź ale po przejrzeniu różnych stron z oponami (szczególnie amerykańskich) spotkałem się właśnie z takimi oznaczeniami.

A więc:

A/T od All Terrain

H/T od Highway Tyres

M/T od Mud Terrain (faktycznie ciężko sobie wyobrazić Sorento na tych oponach grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przepraszam za nieprecyzyjną wypowiedź ale po przejrzeniu różnych

> stron z oponami (szczególnie amerykańskich) spotkałem się

> właśnie z takimi oznaczeniami.

> A więc:

> A/T od All Terrain

> H/T od Highway Tyres

> M/T od Mud Terrain (faktycznie ciężko sobie wyobrazić Sorento na tych

> oponach

To na tych H/T halas powinien byc najmniejszy. Ale znowu nie nadaja sie one, by gdzies zjechac z asfaltu, tzn. mozna, ale nie zawsze bedzie to dobra decyzja. A/T sa najlepsze jesli chodzi o jezdzenie nawet 70 trasa / 30 teren...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.