Skocz do zawartości

sony cdx-r3300 / wyrzucić czy da się reanimować?


Evelyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam smile.gif

Pierwszy mój post na tym forum, więc ja tak z pewną nieśmiałością biglaugh.gif

Wiem, czytałam na forum, sony to zło biglaugh.gif No ale mam takie, kupiłam, bo poprzedni soniak kaseciak sprawował się ok. I teraz oops wpadka.

Radio po upływie roku (heh, nomen omen, koniec gwarancji) krótko mówiąc oci...ło dokładnie. Działa jak chce, jak nie chce to nie działa. Objawy różne: albo po włączeniu ciemny wyświetlacz i cisza, albo trzaski w głośnikach zamiast dźwięku, albo wyświetlacz działa a nic nie gra, albo wyświetlacz nie działa a radio gra. Zresztą kombinacje są przeróżne i trudno mi je tu wszystkie wymienić. Podobnie jest z odtwarzaniem płyt, najczęściej wywala error i wypluwa płytkę.

No i teraz pytanie do Szanownych Panów: co z tym sprzętem zrobić? Wyrzucić i kupować inne? A może da się w jakiś sposób reanimować? Bo np. panel nie łączy albo jeszcze inny powód.

Wdzięczna będę za jakiekolwiek sugestie i wskazówki smile.gif

Pozdrawiam,

Evelyna

p.s. laik kompletny jestem w te klocki, więc proszę "kawa na ławę" smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam podobne dayjo i nic takiego co opisujesz po rocznej eksploatacji u mnie nie ma miejsca.

Myślę że jest to pojedynczy wybryk akurat tego radyjka i ja bym go nie wymieniał tylko dał do jakiegoś dobrego zakładu niech ocenią co się dzieje. Może gdzieś jest syf i nie łączy coś. Poleciłbym na początek gruntowne czyszczenie całości.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyszczenie powiadasz. we własnym zakresie mogę jedynie przeczyścić

> styki panel vs. cała reszta

Nio tak! Poszukaj jednak zakładu który ci to zrobi. Myślę że to nie jest problem. Szkoda wydawać kaske na nowy.

> anyway, dzięki za radę

Psze bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nio tak! Poszukaj jednak zakładu który ci to zrobi. Myślę że to nie

> jest problem. Szkoda wydawać kaske na nowy.

> Psze bardzo

dzięki smile.gif poszukam, spróbuję zreanimować to radio, a jak się nie da no to bye bye.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzięki poszukam, spróbuję zreanimować to radio, a jak się nie da no

> to bye bye.

Jak będziesz wyrzucała to daj znać. Jestem chętny na ewentualne odkupienie za rozsądne pieniądze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak będziesz wyrzucała to daj znać. Jestem chętny na ewentualne

> odkupienie za rozsądne pieniądze.

> Pozdrawiam

jasne. jak nie uda się naprawić i dojdzie do wyrzucania, to dam znać smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.