Skocz do zawartości

Duze i glośne drgania samochodu po wymianie poudszek silnika


Marcars

Rekomendowane odpowiedzi

witam

no wiec mam problema mianowicie chodzi o to ze oddalem autko do swojego mechanika sporo bylo przy nim robione jednoczesnie wymienili mi tez poduszki silnika i od tego czasu mam spore drgania w kabinie silnika i jakby glosniej przez to chodzi czy wiecie jak temu zaradzic czy to jest normalne wogole??wczesniej tak ladnie cichutko chodzil..... niewiem.gif

pomocy he he.... beksa.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chodzi tak samo? Mi ostatnio tak trzeslo jak mi sie wtyczka od cewek wypiela.. czasy fiata 126p mi sie przypomnialy rotfl.gif

Posprawdzaj i wyeliminuj to co sam mozesz sprawdzic, plyny, kable i tym podobne. Moze sam cos dojrzysz biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nic sie nie odlaczylo od cewki ani od swiecy

> chocial zastanawiajace jest polaczenie cewek ze swiecami czy jest

> jakas kolejnosc??czy jak komu pasuje??

jest kolejnosc ale niestety nie pamietam, na bank nie jest po kolei.., a kable do cewek tez masz podlaczone dobrze? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> no wiec mam problema mianowicie chodzi o to ze oddalem autko do

> swojego mechanika sporo bylo przy nim robione jednoczesnie

> wymienili mi tez poduszki silnika i od tego czasu mam spore

> drgania w kabinie silnika i jakby glosniej przez to chodzi

Ile na tych nowych poduszkach przejechałeś?

Po wymianie poduszki skrzyni też przez jakiś czas drżał mój Kropek, a później się uspokoiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w piatek wymienialem to co mowisz ze to sie wyrobi z czasem bo teraz

> mam male "trzesienie" w porownaniu z tym co bylo przedtem

> .naprawde roznica jest spora

Już nie pamiętam jak długo taki dziwny stan drżenia się utrzymywał, ale po ok 200 km był już spokój.

Ale po wymianie tej poduszki bardzo dziwnie się buda kropka zachowywała. Najbardziej przeszkadzała mi drżąca kierownica jak stałem na światłach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> no wiec mam problema mianowicie chodzi o to ze oddalem autko do

> swojego mechanika sporo bylo przy nim robione jednoczesnie

> wymienili mi tez poduszki silnika i od tego czasu mam spore

> drgania w kabinie silnika i jakby glosniej przez to chodzi czy

> wiecie jak temu zaradzic czy to jest normalne wogole??wczesniej

> tak ladnie cichutko chodzil.....

> pomocy he he....

miałem to 2 razy w punto 1 , nowe poduszki sa twarde , niewiem kto to robi ale szajs , załozyłem stare , różnica jak maluch i merc, poprostu tylko guma frown.gif robia fuszerkę , ja próbowałem odkręcic poluzować i naciągnac na śrubach bo moze silnik się źle ułożył poluzuj lekko i odpal i w kanale weź pręt i próbuj /łom:)/

naciagnac silnik na strone , moze pomoze , jak nie to wróć to staroci , napewno przyznasz mi rację wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> , napewno przyznasz mi rację

oczywiscie przyznaje wczoraj poduszke zmienilem na stara bo akurat nie wyrzucili i roznica niesamowita samochodu juz nie trzesie te poduchy to jakis szajs twarde gumy jakies robia do dupy z takim czyms!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.