Skocz do zawartości

Powerbass USA L-6C - jak to gra


ekwador240

Rekomendowane odpowiedzi

witam, znalazłem takie głośniki w necie : http://essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,179&kid=179&pid=1096 i mam takie pytania związane z tym zestawem i firmą, czy to dobra firma, planuje te głośniki wrzucić na przód astry F (w przyszłości zasilanie będzie wzmakiem) i czy te głośniki troche pograją, dodam, że jestem przy 45% wygłuszenia drzwi. Zużyje na 2 drzwi 12 mat APP, a już widze różnice, ponieważ blachy drzwi stały się twarde no i zamykają się z takim przyjemnym dźwiękiem jak w autach klasy wyższej, tzn. nic nie dzwoni, nic nie brzęczy. Plissss o odp. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam, znalazłem takie głośniki w necie :

> http://essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,179&kid=179&pid=1096

> i mam takie pytania związane z tym zestawem i firmą, czy to

> dobra firma, planuje te głośniki wrzucić na przód astry F (w

> przyszłości zasilanie będzie wzmakiem) i czy te głośniki troche

> pograją, dodam, że jestem przy 45% wygłuszenia drzwi. Zużyje na

> 2 drzwi 12 mat APP, a już widze różnice, ponieważ blachy drzwi

> stały się twarde no i zamykają się z takim przyjemnym dźwiękiem

> jak w autach klasy wyższej, tzn. nic nie dzwoni, nic nie

> brzęczy. Plissss o odp.

Mam te głosniki ale nie do końca zamontowane. Narazie mam zrobione jedne drzwi i oba słupki. Jestem zadowolony narazie a to dopiero połowa. Nie mam porównania do niczego innego niestety. Ja nie żałuje że je kupilem. Kupowałem w sklepie POWE i dostałem gratis pierścienie z MDF-u. U mnie będą grały pod alpinką 2x45 rms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ma może ktoś wrzucone ktoś takie głośniki w oryginalnych miejscach w astrze F ????? Czy są jakieś problemy z montażem itp. (gratis dodają dystanse mdf- ten sklep ESSA )

Na strone POWE maja przyblizony manual z montarzu w Astrze I - KLIK.

Co prawda nie z glosnikami PB a GMS ale wynika z opisu ze z PB jest prosciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.