Jump to content

MeMpHiS

użytkownik
 • Content Count

  1486
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Normalny

2 Followers

About MeMpHiS

 • Rank
  kierowca
 • Birthday 05/11/1985

Profile Information

 • Lokalizacja
  Katowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nic sie nie stanie. Zbyt duża warstwa bedzie za ciężka i będzie zjeżdżać. Zresztą sam zobaczysz jak tynk sie będzie zachowywał. Wyczujesz to Tu moje zmagania:
 2. Ja bym narzucał tynk w miejsca skute, potem zaciągał to łatą do góry na oko, a po paru godzinach jak tynk trochę zwiąże "skrobał" nadmiar łatą w poprzek do istniejącego tynku. Braki nadrzucić jeszcze raz i potem wygładzić pacą styropianową. Pamiętaj żeby przez pare dni zraszać tynk, żeby za szybko nie wyschł bo popęka. Z kafelkami nie taka prosta sprawa bo czasami ten sam model potrafi się różnić wybarwieniem a nawet rozmiarem! Wystarczy, że jest z innej partii. Jeżeli to te co na podłodze to najlepiej wziąć jedną i poszukać w marketach może akurat się coś trafi.
 3. Musi spróbować, ja piereszy raz tynkowałem całe swoje mieszkanie i wyszlo super. Tylko trzeba być
 4. Szpachelką to możesz dziurę po kołku załatać. tynkujesz rzucając zaprawę kielnią i zaciągasz łatą przynajmniej 1.5m. Potem zacierasz styropianową "rajbetką" Faktycznie pokaż zdjęcie tego co masz do wytynkowania, będzie łatwiej opracować plan działania
 5. Mam podobną do tej O dziwo spisuje się super, dużo instalacji juz nią pozgrzewałem. Do tego jest mała i lekka co bardzo ułatwia zgrzewanie w ciasnych miejscach. Te z Twoich linków są dużo cięższe.
 6. MeMpHiS

  AdBlue ?

  Na shellu nalewam bez problemu na stanowisku dla Tirów. 10l kosztuje 20zł. Adblue lepiej lać świeże, podobno niewskazane długo przechowywać Pacjent nowy Opel Combo
 7. W sumie problem się rozwiązał sam. Na zapasie jest identyczna opona i ona powędruje na aluma, a na zapas kupię tę używkę.
 8. Wczoraj na autostradzie coś przebiło oponę tak że nie da się jej naprawić. Na allegro jest dostępna taka sama opona z tego samego roku, tylko że z indeksem V zamiast H. Czyli 240km/h zamiast 210km/h. Mozna założyć opony z różnymi indeksami na jednej osi?
 9. Sam, w sketchupie. Jestem po rozmowie ze spawaczem, za robocizne policzył mi 800zł plus materiał około 500zł. Czeka tylko na projekt. Cynkowanie i malowanie po mojej stronie.
 10. To juz chyba przesada, chociaż deweloper buduje jeszcze bloki w sąsiedztwie, może bym się z nim dogadał i bezposrednio z gruchy by wylał Musiał bym jednak rozebrać połowę tarasu aż tak szalał nie będę
 11. Tak też są przewidziane otwory w blachach. 5 cm od krawędzi
 12. Pozwolę sobie wrócić do tematu Zdecydowałem się na wariant pierwszy. @Tomo brak poprzeczki nie wyklucza zrobienia dwóch rolet, a na początku i tak będzie żagiel. Zmienił się sposób kotwiczenia, zdecydowałem się jednak wylać beton pod słupki aż do izolacji stropu z zatopionymi wystającymi gwintami. Pytanie czy podstawy wystarczą wielkości blachy, czy jednak wylać trochę większe ? Niestety chyba najpierw muszę kupić kantówki, żeby dokładnie zmierzyć średnice po wyheblowaniu. Takie elementy chce zlecić do pospawania, jakieś uwagi?:)
 13. @szpyrek nie żartuj że robią odpływy liniowe z wyjściem fi32 porażka. Na pewno unikaj polskiej firmy ceedor, źle zaprojektowane i woda w nich po jakimś czasie strasznie śmierdzi. Obecnie mam ścienny firmy kessel i mogę polecić. Porządnie wykonany i banalnie proste czyszczenie. Tylko budrzet trochę większy, ale tutaj nie warto oszczędzać, bo ewentualna wymiana wiąże się z remontem łazienki. Juz lepiej kupić tańszy prysznic lub baterię, łatwiej wymienić.
 14. Dokładnie jak Tomo napisał, nowy budynek na gwarancji. Pewnie wykonalne, ale prościej postawić coś wolnostojącego. No i huśtawka i miejsce na nawe wiszące doniczki dla ❤ Jeszcze pozostaje parasol, ale chyba bardziej podoba mi się ta konstrukcja. No i dlatego zalezy mi żeby było jak najmniej belek, zeby całość nie była za ciężka w odbiorze
 15. Dlatego planuję zlecić pospawanie blachy z wystającymi gwintami i przełożyć pod płytą, a od góry tylko nakrętki
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.