Jump to content

dus3

użytkownik
 • Posts

  338
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Not Telling
 • Lokalizacja
  Wroclove/Dobrzykowice
 • Car
  oba na F

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

dus3's Achievements

leniwy kierowca

leniwy kierowca (9/19)

33

Reputation

 1. O ja cierpię dolę. Na bogato. A coś z kategorii bieda edyszyn. To borygo G11 będzie dobre?
 2. Byłem pewien że aluminiowa, ale tym pytaniem zabiliście mi ćwieka. Samochód stoi u mojego ojca w garażu a on nie potrafi otworzyć maski 🤦‍♀️
 3. Czyli niby z dużą ilością krzemianów i krótkim (2-3 letnim żywotem)?
 4. Cześć, mam ci ja starocia, mercedesa z 85 roku i stopniowo go próbuje doprowadzać do perfekcji. Samochód jeździ, nie grzeje się, ale chciałbym wymienić w nim płyn. Tak dla pewności. I teraz pytanie czy dobrze kojarzę, że muszę wlać jakiś specjalny typ. Nie pierwszy lepszy z marketu. Jak pamiętam chodziło tam o utlenianie elementów układu chłodzenia w kontakcie z "nowymi" płynami. Pomóżcie czy dobrze pamiętam, czy mieszam fakty. A jeśli mam racje, to jaki płyn kupić? aaaaaaaaaaaaaaa benzyna, jeśli to ma znaczenie. POMOCY
 5. Wysylalem bęben. Chyba nawet do tego gościa. 215 PLN. On spawa plastik, także bęben nie jest węższy jak przy cięciu. Złożenie pralki Whirlpool zajęło z 2h ale działa od ponad roku i jest git. Ps rób duzooooooo zdjęć przy rozkręcaniu
 6. Można, ale za dwie stówy mi się nie chciało kombinowac I ryzykować nieszczelności. A tak wysłałem bęben I dostałem po 2 dniach.
 7. Jak słusznie zauważyłeś jest prosta, ale złożenie klejonej obudowy bębna już nie jest. A gość z punktu pospawal plastik I gotowe.
 8. Wbrew pozorom pralka to bardzo prosta konstrukcja. Przekonałem się o tym wyciągając bęben do wysyłki do wymiany łożysk. Rozkrec i zobacz co cieknie. Jak nie wiesz za bardzo od czego zacząć to pooglądać na jutubie.
 9. Nokiany z Rosji po 4/5latach I przejechanych 35kk w fordzie ka.
 10. Za to nokiany wheaterproof z 2015 roku po przejechaniu 35kkm nadają się do kubla. Bieżnik jest, ale boki pękają.
 11. Aż sprawdziłem swoje Michelin cross climate. Przód 4mm, tył 5mm, przejechane 55kkm, od 2016. Opony nigdy nie przekładane przód/tył.
 12. Chwastnica. Zadziała tylko roundup, ale wykonczy też właściwą trawę. Starane nie zadziała bo chwastnica to gatunek trawy. Jedyne wyjście to śrubokręt albo inny diwajs do wykrywania z korzeniami.
 13. Poszukaj w promieniu 100m modrzewia I go wykoncz. To jedna z najskuteczniejszych metod no chyba że jest ich bardzo dużo to niestety chemia.
 14. Z piekarni na zakwasie ma dodatek drożdży. Nikt nie będzie czekał tak długo aż zakwas wyrośnie, dlatego przyspieszają proces drożdżami.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.