Skocz do zawartości

Może nie aż takie wielkie... Iveco Daily - pytanko :)


volcan

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent to Iveco Daily 35S12 - na bliźniaku, model obecny (rok produkcji 2007).

Pytanie jest pewnie prozaiczne - ale nie mam do tego auta instrukcji. Po włączeniu wstecznego biegu zapala się w dolnym lewym rogu (no w każdym razie na dole po lewej) kontrolka - żółty trójkącik z wykrzyknikiem w środku. Ma to miejsce tylko po włączeniu biegu wstecznego - nic więcej się wtedy nie zapala.

Co oznacza ta kontrolka? Nie mogę nigdzie znaleźć instrukcji w pdf-ie, nie znalazłem też żadnej książki papierowej o tym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pacjent to Iveco Daily 35S12 - na bliźniaku, model obecny (rok produkcji 2007).

> Pytanie jest pewnie prozaiczne - ale nie mam do tego auta instrukcji. Po włączeniu wstecznego biegu

> zapala się w dolnym lewym rogu (no w każdym razie na dole po lewej) kontrolka - żółty

> trójkącik z wykrzyknikiem w środku. Ma to miejsce tylko po włączeniu biegu wstecznego - nic

> więcej się wtedy nie zapala.

> Co oznacza ta kontrolka? Nie mogę nigdzie znaleźć instrukcji w pdf-ie, nie znalazłem też żadnej

> książki papierowej o tym aucie.

Strzelam także nie bij może spaliła się żarówka od wstecznego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pacjent to Iveco Daily 35S12 - na bliźniaku, model obecny (rok produkcji 2007).

OK może się czepiam ale oznaczenie S określa auta na pojedynczym kole więc albo 35S12 (pojedyncze) albo 35C12 (bliźniak)

Odnośnie pytania jutro się chłopaków na serwisie popytam i napiszę wieczorkiem

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OK może się czepiam ale oznaczenie S określa auta na pojedynczym kole więc albo 35S12 (pojedyncze)

> albo 35C12 (bliźniak)

> Odnośnie pytania jutro się chłopaków na serwisie popytam i napiszę wieczorkiem

> pzdr

Error mój smile.gif 35C12 oczywiście waytogo.gif Tyle eSek oglądałem, że mi się już na mózg rzuciło wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.