Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mrBEAN

moderator
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mrBEAN

  1. Ryba psuje się od głowy
  2. mrBEAN odpowiedział Adalbert na temat - Motokącik
    Fajne te Toyoty
  3. Na EV, chcesz tak nisko upaść za marne 100 koła? Wyżej Cię wyceniałem mimo wszystko.
  4. Trzeba wypracować potrzeby Ciekawie się to obserwuje, z perspektywy nie tak odległej, jarania się Leafem 24 kWh
  5. Dokładnie tak
  6. Taką też postawę przyjąłem
  7. Podziwiam zachwyt, niech służy i wozi po całym świecie Dla mnie to motoryzacyjny koszmar, za który musieliby mi dopłacić, żebym to na podjeździe postawił
  8. mrBEAN odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Problem nie do przejścia, szczególnie, że po wykupieniu można od razu anulować i po miesiącu się wyłączy
  9. mrBEAN odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    BYD ogólnie musi zmienić projektanta, bo wszystko tam właśnie nijakie. A ta Denza wyjątkowo szkaradna i mdła.
  10. mrBEAN odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Nie, nikt nie liczy, wszyscy YOLO Skoro wybrali EV, to już wiadomo, że z liczeniem nie są za Pan brat Nie są prawda?
  11. Tak, to dziadostwo. Dlatego VW kupił 5% akcji i ładnie ich proszą o współpracę
  12. W 5,3 metrowym VANie chyba będzie wystarczająco ;)
  13. Halo, Europo, pobudka https://www.xpeng.pl/pl/model/xpeng/x9/
  14. A niewentylowana cerata może być? Bardzo chwalą niektórzy
  15. Dużo od operatora zależy. Nim też trzeba aktywnie czasem zarządzać, i jak trzeba to jedno kliknięcie i jest dezaktywowany, kolejne aktywowany. Natomiast przez wiele godzin w długiej trasie może być bardzo pomocny i odciążający. Wtedy należy delikatnie dotknąć pedał przyspieszenia i tempomat się wtedy dezaaktywuje i można manewr wykonać płynnie. Owszem, ale nieużywanie tempomatu aktywnego w trasie (i nie tylko) to nonszalancja w mojej perspektywy
  16. mrBEAN odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Kto bogatemu zabroni
  17. mrBEAN odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Myślałem, że napiszesz chociaż 500 kW+ Ale z punktu widzenia Tesli...., no tak Sprawdźmy w takim razie. Orlen: ta sama cena za 50 kW jak i 400 kW, HUBy 8x400 kW zaczynają realnie powstawać, także konkretna sieć powoli się tworzy. Cena: 2,69 zł / kWh (jak jest promka co jakiś czas to ok. 2,10-2,20 zł) Tanio nie jest, czy drogo, tak i nie. Ionity 350-400 kW: abonament 28,50 zł / miesiąc daje dostęp do niższych cen. Jedno ładowanie i pokrywa różnicę do takiego Orlenu. Abonament 28,50 zł cena 2,33 zł / kWh. Abonament 51,50 zł na miesiąc, cena 1,86 zł / kWh. To jest raczej tanio, a nie drogo. A jeszcze ciekawiej robi się w podróżach po Europie, dla przykładu: Austria: 1,68 zł / kWh Chorwacja: 1,80 zł Czechy: 2,16 zł Dania: 1,28 zł Finlandia: Francja: 1,33 zł Hiszpania: 1,59 zł Holandia: 1,85 zł Litwa: 1,29 zł Łotwa: 1,80 zł Estonia: 1,42 zł Niemcy: 1,68 zł Norwegia: 1,17 zł Słowacja: 1,68 zł Słowenia: 1,76 zł Szwajcaria: 2,13 zł Szwecja: 1,33 zł Węgry: 1,90 zł Włochy: 2,02 zł Średnia arytmetyczna: 1.66 zł / kWh drogo? Greenway: HUBy 400 kW. Nawet nie chce mi się rozpisywać, tu jest niekorzystnie raczej, już kilka lat się u nich nie ładowałem Ekoen HUBy 350 kW: ceny zmienne szacunkowo 1,2-2,2 zł / kWh. Czy to drogo, zawsze jest za drogo, ale patrząc realnie, to tyle samo albo i więcej kosztują ładowarki 50 kW. Ile w Tesli płacicie?
  18. mrBEAN odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Bezcenne czyli, znaczy drogie faktycznie
  19. mrBEAN odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    Bardzo szybkie to są jakie?
  20. mrBEAN dodał temat w Forum EV
    Czy to wygórowana cena? otomoto.plNowy Denza Z9 GT 2026 - 522 450 PLN, 1 km - Otomoto.plInteresuje Cię Denza Z9 GT? Sprawdź ofertę dostępną teraz na OTOMOTO. Poznaj szczegółowe informacje o wyposażeniu, stanie technicznym, historii i cenie.
  21. 2017 rok.
  22. To chyba nie lubisz go obsługiwać
  23. A masz aktywny tempomat?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.