Zawartość dodana przez mrBEAN
-
No, zaczyna to wyglądać jakoś sensownie...
Ryba psuje się od głowy
-
Zaciski hamulcowe.
Fajne te Toyoty
-
No, zaczyna to wyglądać jakoś sensownie...
Na EV, chcesz tak nisko upaść za marne 100 koła? Wyżej Cię wyceniałem mimo wszystko.
-
XPENG X9
Trzeba wypracować potrzeby Ciekawie się to obserwuje, z perspektywy nie tak odległej, jarania się Leafem 24 kWh
-
Testów Rangerów ciąg dalszy - tym razem Raptor
Zdecydowanie
-
Testów Rangerów ciąg dalszy - tym razem Raptor
Dokładnie tak
-
Nie chcę juz auta z/bez..
Taką też postawę przyjąłem
-
Testów Rangerów ciąg dalszy - tym razem Raptor
Podziwiam zachwyt, niech służy i wozi po całym świecie Dla mnie to motoryzacyjny koszmar, za który musieliby mi dopłacić, żebym to na podjeździe postawił
- 1155KM
- 1155KM
- 1155KM
- XPENG X9
-
XPENG X9
Tak, to dziadostwo. Dlatego VW kupił 5% akcji i ładnie ich proszą o współpracę
-
XPENG X9
W 5,3 metrowym VANie chyba będzie wystarczająco ;)
-
XPENG X9
-
Nie chcę juz auta z/bez..
A niewentylowana cerata może być? Bardzo chwalą niektórzy
-
Nie chcę juz auta z/bez..
Dużo od operatora zależy. Nim też trzeba aktywnie czasem zarządzać, i jak trzeba to jedno kliknięcie i jest dezaktywowany, kolejne aktywowany. Natomiast przez wiele godzin w długiej trasie może być bardzo pomocny i odciążający. Wtedy należy delikatnie dotknąć pedał przyspieszenia i tempomat się wtedy dezaaktywuje i można manewr wykonać płynnie. Owszem, ale nieużywanie tempomatu aktywnego w trasie (i nie tylko) to nonszalancja w mojej perspektywy
- 1155KM
-
1155KM
Myślałem, że napiszesz chociaż 500 kW+ Ale z punktu widzenia Tesli...., no tak Sprawdźmy w takim razie. Orlen: ta sama cena za 50 kW jak i 400 kW, HUBy 8x400 kW zaczynają realnie powstawać, także konkretna sieć powoli się tworzy. Cena: 2,69 zł / kWh (jak jest promka co jakiś czas to ok. 2,10-2,20 zł) Tanio nie jest, czy drogo, tak i nie. Ionity 350-400 kW: abonament 28,50 zł / miesiąc daje dostęp do niższych cen. Jedno ładowanie i pokrywa różnicę do takiego Orlenu. Abonament 28,50 zł cena 2,33 zł / kWh. Abonament 51,50 zł na miesiąc, cena 1,86 zł / kWh. To jest raczej tanio, a nie drogo. A jeszcze ciekawiej robi się w podróżach po Europie, dla przykładu: Austria: 1,68 zł / kWh Chorwacja: 1,80 zł Czechy: 2,16 zł Dania: 1,28 zł Finlandia: Francja: 1,33 zł Hiszpania: 1,59 zł Holandia: 1,85 zł Litwa: 1,29 zł Łotwa: 1,80 zł Estonia: 1,42 zł Niemcy: 1,68 zł Norwegia: 1,17 zł Słowacja: 1,68 zł Słowenia: 1,76 zł Szwajcaria: 2,13 zł Szwecja: 1,33 zł Węgry: 1,90 zł Włochy: 2,02 zł Średnia arytmetyczna: 1.66 zł / kWh drogo? Greenway: HUBy 400 kW. Nawet nie chce mi się rozpisywać, tu jest niekorzystnie raczej, już kilka lat się u nich nie ładowałem Ekoen HUBy 350 kW: ceny zmienne szacunkowo 1,2-2,2 zł / kWh. Czy to drogo, zawsze jest za drogo, ale patrząc realnie, to tyle samo albo i więcej kosztują ładowarki 50 kW. Ile w Tesli płacicie?
- 1155KM
- 1155KM
- 1155KM
- Ja wiem że priusy, Teslę...
-
Nie chcę juz auta z/bez..
To chyba nie lubisz go obsługiwać
-
Nie chcę juz auta z/bez..
A masz aktywny tempomat?
