Skocz do zawartości

seria amor a gwint


Sylwo87

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy ktoś mógłby zmierzyć grubość amora gwintowanego razem ze sprężyna i nakrętka do regulacji wysokości?

Wygląda to tak, że nie wiem czy podejdzie koło bez dystansu, bo teraz mam 5mm od serii amora do felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam, czy ktoś mógłby zmierzyć grubość amora gwintowanego razem ze sprężyna i nakrętka do

> regulacji wysokości?

> Wygląda to tak, że nie wiem czy podejdzie koło bez dystansu, bo teraz mam 5mm od serii amora do

> felgi.

Konkrety podaj, a nie rzucaj fochami jak małe dziecko. W którym miejscu ta grubość ma być zmierzona, z jaką springą ma być amor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Konkrety podaj, a nie rzucaj fochami jak małe dziecko. W którym miejscu ta grubość ma być

> zmierzona, z jaką springą ma być amor

nie rzucam fochami tylko grzecznie podziękowałem, wtedy zawsze się ktoś odezwie.

średnica nakrętki do regulacji obniżenia była by mi potrzebna jeszcze. Z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dowcipny to jesteś Ty kolego. Chodzi o to jakiej firmy masz amorki. Ja mam bila w 2 rodzajach i

> okazuje się, że oba mają inne nakrętki

póki co ja nie mam gwintu tylko przymiarki do kupna robie, dlatego potrzebuje ta średnice. Bili raczej nie kupie do mojego padla fk, lub mts. Srednica nie powinna sie zbyt weile różnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no widzisz i wszystko jasne. Więc ja Ci się nie przydam, bo nie mam ani fk ani mts-a

morgan a masz bila na cienkiej czy na grubej sprężynie ?? bo mam problem z odkręceniem nakrętek w gwincie zeby.GIF może ma ktoś jakiś sposób smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> morgan a masz bila na cienkiej czy na grubej sprężynie ?? bo mam problem z odkręceniem nakrętek w

> gwincie może ma ktoś jakiś sposób

Na grubej ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.