Skocz do zawartości

Fiat Remont...


bas

Rekomendowane odpowiedzi

Widział/Słyszał ktoś, żeby ktoś kupił to autko?

Mam wrażenie, że tylko dilerzy mają te autka.

Udało mi się znaleźć jedną sztukę, której nie sprzedaje diler.

Coś mi się zdaje, że Fiat sprzedał tego w całej EU z 10sztuk.

Nie udało mi się tego spotkać na drodze, nie widać tych autek rozbitych itd.

Czyżby Fiat poniósł porażkę z tym modelem, którą mu wróżyłem?

Dlaczego uważałem/uważam, że to autko nie ma racji bytu:

- wygląd(nie podoba mi się), wbrew temu co twierdzą właściciele starych golfów - wybieram autka z grupy Fiata ze względu na wygląd a nie cenę,

- osiągi,

- potencjalne koszty eksploatacyjne(vide opony),

- gdybym chciał pudełko to kupiłbym to pudełko pod oryginalną marką.

- parę innych powodów.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zobacz to .

> sto tysiecy zloty = fiat.

Krowa miała podobną cenę.

> mentalnosc polaka nie ogarnia .

Przejrzałem zarówno polskie serwisy jak i europejskie, tu chyba nie chodzi o naszą mentalność bo chyba nikt w EU tego nie kupuje.

Jest jeszcze opcja, że te autka są tak genialne, że się nie rozbijają, ale jakoś w to nie wierzę.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Croma podobna sytuacje miala, nie ma ich tak duzo.

Krowa w PL kiepsko się sprzedawała, ale w EU trochę tego jeździło a ile widziałeś Remontów w EU(nie należących do dilerów)?

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Krowa miała podobną cenę.

no i tez jej jakos duzo nie ma a juz lat kilka na rynku funkcjonuje.

> Przejrzałem zarówno polskie serwisy jak i europejskie, tu chyba nie chodzi o naszą mentalność bo

> chyba nikt w EU tego nie kupuje.

> Jest jeszcze opcja, że te autka są tak genialne, że się nie rozbijają, ale jakoś w to nie wierzę.

> Pozdrawiam BAS

faktem jest ze remonta jeszcze na drodze (nawet demo) nie widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i tez jej jakos duzo nie ma a juz lat kilka na rynku funkcjonuje.

Jak Krowa była produkowana to zdarzało się spotkać to autko na drodze czy w serwisie, Remonta poza salonem jeszcze nie widziałem.

> faktem jest ze remonta jeszcze na drodze (nawet demo) nie widzialem

Ciekawe czy ktokolwiek w PL kupił to autko.

Jeśli to autko dalej będzie się tak sprzedawało to paradoksalnie może to być świetne autko w używce bo Fiat wyprodukował tego ileś sztuk, które stoją u dilerów i na stokach, coś będzie z tym trzeba zrobić, więc mogą mocno zjechać z ceny a te autka, które były demo u dilerów będą sprzedawane mocno poniżej tego co chcą teraz bo diler nie będzie auta trzymał za wszelką cenę...

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no i tez jej jakos duzo nie ma a juz lat kilka na rynku funkcjonuje.

> faktem jest ze remonta jeszcze na drodze (nawet demo) nie widzialem

ja akurat miałem (nie)szczęście widzieć kilka sztuk na drodze - z tym ze poruszam się w okolicach Bielska - Białej a to powiedzmy jest zagłębie fiatowskie:) jest jeden pozytyw Freemont na żywo wygląda trochę lepiej niż na zdjęciach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja akurat miałem (nie)szczęście widzieć kilka sztuk na drodze - z tym ze poruszam się w okolicach

> Bielska - Białej a to powiedzmy jest zagłębie fiatowskie:)

Znaczy widziałeś autka, które w DR mają wpisanego jako właściciela FAP.

> jest jeden pozytyw Freemont na

> żywo wygląda trochę lepiej niż na zdjęciach:)

Prawda jest taka, że gdyby zrobili FL i przód byłby taki jak w KrowaFL/NB, tył by trochę zaokrąglili to może by ktoś to kupił.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nagminnie ujezdzam kce-bb (czasem nawet 3x tyg). Nie widzialem ani sztuki a zdarza mi sie czesto uganiac sie za oklejonymi testowkami wink.gif

Siedzialem w remoncie. Fajne duze bydle. Dla mnie dwa minusy.

1/ cena

2/ brak rolety z tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znaczy widziałeś autka, które w DR mają wpisanego jako właściciela FAP.

> Prawda jest taka, że gdyby zrobili FL i przód byłby taki jak w KrowaFL/NB, tył by trochę

> zaokrąglili to może by ktoś to kupił.

> Pozdrawiam BAS

gust jest jak d00pa. Wlasnie te sliskie ksztalty sa sick.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znaczy widziałeś autka, które w DR mają wpisanego jako właściciela FAP.

szczerze nie wiem ale wydaje mi się że prywatne osoby - na pewno nie była to jazda testowa a z tego co widziałem pod siedzibą Fiata stoją jeszcze Cromy cwiec jeszcze Freemontami nie jeżdzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakoś obaj jeździmy Fiatami a Remont w tej chwili nie ma nic wspólnego z design'em Fiata.

> Pozdrawiam BAS

tru, ale ja pochodze z obozu ze kanciate ksztalty wolniej sie starzeja. Kanciate beemki z polowy lat 80tych wciaz wygladaja szykownie , a meganka 95 w hatchbacku jest poprostu paskudna i smiem twierdzic ze bravo spotka ten sam los oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szczerze nie wiem ale wydaje mi się że prywatne osoby - na pewno nie była to jazda testowa a z tego

> co widziałem pod siedzibą Fiata stoją jeszcze Cromy cwiec jeszcze Freemontami nie jeżdzą

Coś mi się zdaje, że Remontami jeździ top management FAP, nie wierzę w zbieg okoliczności, że w całej EU nie da się tego autka spotkać a w okolicach FAP widziałeś kilka nieoznakowanych.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tru, ale ja pochodze z obozu ze kanciate ksztalty wolniej sie starzeja. Kanciate beemki z polowy

> lat 80tych wciaz wygladaja szykownie , a meganka 95 w hatchbacku jest poprostu paskudna i

> smiem twierdzic ze bravo spotka ten sam los

IMO BBM a zwłaszcza MW mimo obłych kształtów, wciąż ma coś w sobie(poza rdzą).

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bas co do Remontów i top management FAP z bielska to masz rację, w bielsku większość chciała remonty. Natomiast jak odbierałem w lutym z salonu moją cromę to akurat wydawali swoim pracownikom średniego szczebla chyba z 4 czarne cromy. U nich jest zasada 2 lata jeżdżą a potem sprzedają i czasami można znaleźć coś ciekawego za dobre pieniążki. Co do remontów to z silnikiem 140 KM to jest porażka i w ogóle nie jedzie, trochę lepiej jest z silnikiem 170 KM. Remont byłby ciekawą propozycją w konfiguracji z 4x4 i mocniejszym silnikiem niż 170 KM bo obawiam się że 4x4 znowu mocno zamuli.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bas co do Remontów i top management FAP z bielska to masz rację, w bielsku większość chciała

> remonty. Natomiast jak odbierałem w lutym z salonu moją cromę to akurat wydawali swoim

> pracownikom średniego szczebla chyba z 4 czarne cromy. U nich jest zasada 2 lata jeżdżą a

> potem sprzedają i czasami można znaleźć coś ciekawego za dobre pieniążki. Co do remontów to z

> silnikiem 140 KM to jest porażka i w ogóle nie jedzie, trochę lepiej jest z silnikiem 170 KM.

> Remont byłby ciekawą propozycją w konfiguracji z 4x4 i mocniejszym silnikiem niż 170 KM bo

> obawiam się że 4x4 znowu mocno zamuli.

> Pozdrawiam

170-tkę robi się programem bez problemu na 200-210 / 400-430 i tu już się odpycha w 159.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety trochę nie macie racji w tych narzekaniach. Freemont sprzedaje się nieźle, były kiedyś artykułu na ten temat. TUTAJ na przykład. Zwłaszcza akapit:

Quote:

Fiat Freemont przypadł do gustu europejskim klientom, gdyż liczba złożonych na ten rok zamówień znacznie przerosła oczekiwania producenta. I meksykańska fabryka Chryslera musiała zwiększyć moce produkcyjne.


A to że u nas go nie widać? Cóż, kto kupi Fiata za taką kasę.

Osobiście jak dla mnie samochód taki sobie: dosyć poprawny, nieźle wyciszony, nawet jakoś się prowadzi jak na gabaryty i masę wagonu pkp. Na szczęście nie jestem targetem tego typu pojazdów, ale jakbym był to pewnie byłaby to jedna opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niestety trochę nie macie racji w tych narzekaniach. Freemont sprzedaje się nieźle, były kiedyś

> artykułu na ten temat. TUTAJ na przykład. Zwłaszcza akapit:

Quote:

> Fiat Freemont przypadł do gustu europejskim klientom, gdyż liczba złożonych na ten rok zamówień

> znacznie przerosła oczekiwania producenta. I meksykańska fabryka Chryslera musiała zwiększyć

> moce produkcyjne.


> A to że u nas go nie widać? Cóż, kto kupi Fiata za taką kasę.

> Osobiście jak dla mnie samochód taki sobie: dosyć poprawny, nieźle wyciszony, nawet jakoś się

> prowadzi jak na gabaryty i masę wagonu pkp. Na szczęście nie jestem targetem tego typu

> pojazdów, ale jakbym był to pewnie byłaby to jedna opcji

Uwierzę jak ktoś zacznie spotykać te autka na drodze i nie będą te autka własnością Fiata/dilera.

Pozdrawiam BAS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto jest jak dla mnie po prostu brzydkie a w podobnych pieniądzach wśród konkurencji znajdzie się coś ładniejszego.

Pomijam kwestię, że w naszym kraju 99/100 ludzi woli kupić sfatygowanego vw niz nowego fiata....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To auto jest jak dla mnie po prostu brzydkie a w podobnych pieniądzach wśród konkurencji znajdzie

> się coś ładniejszego.

> Pomijam kwestię, że w naszym kraju 99/100 ludzi woli kupić sfatygowanego vw niz nowego fiata....

Co do walorów estetycznych to zgadzam się w 300% i już dawno to napisałem na kąciku. W kwestii uwielbienia folkstrupów to chyba musi to nie martwię się zbytnio - coraz nowsza myśl techniczna VW, robi się relatywnie coraz starsza, więc w końcu nawet najbardziej "zakuci" zwolennicy marki dojdą do wniosku, że to auta tak samo lub bardziej awaryjne niż inne i na dodatek sporo droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To auto jest jak dla mnie po prostu brzydkie a w podobnych pieniądzach wśród konkurencji znajdzie

> się coś ładniejszego.

co na przykład? Jak w ogóle można mówić o urodzie samochodów w tym segmencie? Imho każdy wygląda jak wagon, ewentualnie jak lokomotywa Inter City zlosnik.gif Freemont nie wyróżnia się tu ani na plus, ani na minus. Za to wnętrze wydało mi się dosyć przyjemne, wskaźniki czytelne, chociaż nie mogłem sobie znaleźć optymalnej pozycji za kierownicą.

> Pomijam kwestię, że w naszym kraju 99/100 ludzi woli kupić sfatygowanego vw niz nowego fiata....

a to inna sprawa. Chociaż ciekawe jak faktycznie jest z jakością tych aut klepanych przez Meksykańców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.