Skocz do zawartości

Jaki zestaw głośnomówiący


Roswell

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić zestaw głośnomówiący, niestety nigdy z żadnego nie korzystałem i nie wiem jaki wybrać.

Myślę że ważna jest żywotność baterii (odpadają takie montowane na stałe), to aby automatycznie się połączył z telefonem gdy się wsiądzie do samochodu, obsługa głosowa oraz musi obsługiwać minimum dwa telefony.

Czy możecie polecić coś sprawdzonego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu stałem przed podobnym dylematem jak ty. Czytałem dużo testów, sprawdzałem opinie, ceny, wygląd, funkcje itd. Zdecydowałem się na Parrota Minikit +, ponoć najlepsza jakość rozmów z zestawów przenośnych i sprawuje się nieżle. Oczywiscie przy duzej prekości np. 140 km/h jest gorzej ale w normalnej jeździe w zupełności wystarcza. Obsługuje dwa telefony, ma wymieranie głosowe (własne), nie ustawione w telefonie. Za każdym razem po połaczeniu z telefonem "kopiuje" kontakty. Mały minusik, brak wyświetlacza, więc nie pokazuje kto dzwoni, a mówi kto dzwoni tylko dla numerów z książki. Koszt jak pamiętam to ok 300 PLN. Poleciłem ten zestaw koleżance, ktora jest architektem i przeprowadza dużo rozmów w aucie kiedy krąży po mieście i jest bardzo zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię smile.gif

Ja właśnie myślałem wstępnie o czymś bardzo podobnym czyli parrot minikit neo.

Możesz mi powiedzieć ile wytrzymuje bateria ? Spotkałem się z komentarzem że w zimie trzeba ładować co 2-3 dni icon_eek.gif

Czy można zakończyć rozmowę jakoś głosowo czy trzeba przyciskiem ?

Czyli jak dzwoni numer spoza książki to nie powie po prostu tego numeru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym kupić zestaw głośnomówiący, niestety nigdy z żadnego nie korzystałem i nie wiem jaki

> wybrać.

> Myślę że ważna jest żywotność baterii (odpadają takie montowane na stałe), to aby automatycznie się

> połączył z telefonem gdy się wsiądzie do samochodu, obsługa głosowa oraz musi obsługiwać

> minimum dwa telefony.

> Czy możecie polecić coś sprawdzonego ?

Pomyśl sobie o zestawie typu NOKIA CK-200 - na prawdę fajna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki za opinię

> Ja właśnie myślałem wstępnie o czymś bardzo podobnym czyli parrot minikit neo.

kiedy kupowałem swój zestaw to byl już dostępny model Neo ale świadomi zdecydowalem się na Minikit + bo ma taką opaskę, którą się naklada na osłonę i w kieszonke usuwa sie urządzenie. Neo zakładany jest chyba bezpośrednio na osłonę przeciwsłoneczną. To pierwsze rozwiazanie wydaje mi sie lepsze. Poza tym Neo od Minikit + różni sie jakimiś pierdołami, ktore dla mnie nie miały znaczenia. Poszytaj specyfikacje na stronie dystrybutora

> Możesz mi powiedzieć ile wytrzymuje bateria ? Spotkałem się z komentarzem że w zimie trzeba ładować

> co 2-3 dni

Bateria bez czestego używania wytrzymuje 3-4 tygodnie, ale jak ktoś bardzo intensywnie użytkuje to możliwe, ze bedzie trzeba ładować nawet co tydzień. to prawda zimą wyraźnie spada wydajność baterii i przy moim niezbyt intensywnym użytkowaniu wola o prąd co 1-2 tygodnie. Ale tego nie przeskoczysz, chyba, że garażujesz auto.

> Czy można zakończyć rozmowę jakoś głosowo czy trzeba przyciskiem ?

głosowo zakończyć rozmowy nie da rady, albo przyciskiem albo poczekać aż twój rozmówca się rozłaczy wtedy rozłącza się całość

> Czyli jak dzwoni numer spoza książki to nie powie po prostu tego numeru ?

spoza ksiazki mówi tylko "połączenie przychodzące"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ma taką opaskę, którą się naklada na osłonę i w kieszonke usuwa sie urządzenie.

Teraz chyba do neo też to zaczęli dodawać.

> Bateria bez czestego używania wytrzymuje 3-4 tygodnie, ale jak ktoś bardzo intensywnie użytkuje to

> możliwe, ze bedzie trzeba ładować nawet co tydzień. to prawda zimą wyraźnie spada wydajność

> baterii i przy moim niezbyt intensywnym użytkowaniu wola o prąd co 1-2 tygodnie.

ok.gif

> głosowo zakończyć rozmowy nie da rady, albo przyciskiem albo poczekać aż twój rozmówca się rozłaczy

> wtedy rozłącza się całość

> spoza ksiazki mówi tylko "połączenie przychodzące"

OK dzięki smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prezentuje się fajnie, ale raczej jest zbytnio powiązany z danym samochodem co mi nie odpowiada.

plug&Play wpinasz w ISO i jazda. Można bez problemu przełoży. Do innego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.