Skocz do zawartości

Nowa półeczka Co myśłicie?


fiksiu

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to w ogole mi sie to nie widzi, pomijam naklejenie folii:)

Wolalbym lepsza cyrkulacje powietrza niz "poleczke" na cokolwiek.

Dlugopisu tez bym nie przyklejal:)

Ale ja to esteta jestem i musze czuc "smak" .

Fak brakuje z przodu uchwytow na napoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale wyślę chyba do flokowania.Będzie estetyczniej.

> Jak wam się to widzi?

Nie widzi mi się. Lepiej by to wyglądało jakby było przykryte klapką, tak jak w niektórych samochodach. Kiedyś się zastawiałem nad umieszczeniem w tym miejscu składanej nawigacji, przykrywanej dorobioną klapką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szczerze? wieśtuning

He He.

Dzięki za szczerość.

głownie to nie za bardzo chodzi o tuning tylko właśnie o miejsce na telefon,okulary inne pierdoły które akurat chciałbym mieć pod ręką.

Myślę tylko jak to teraz w miarę estetycznie wykończyć.

Aby właśnie nie krzyczało "patrz na mnie"

Najchętniej w fabrycznym szarym kolorze.

Próbuję znaleźć flokowanie.

Jak by zrobili w podobnym kolorze do samego plastiku to nie rzucało by się w oczy.(wtedy zaślepił bym też otwór po kółeczku do regulacji)

Uchwyt na długopis już był.Odklejenie go nie wchodzi w rachubę bo została by prawdopodobnie dziura po nim.

Praktycznie nigdy nie używałem tych kratek.

Nie odczuwam zmniejszenia poziomu wentylacji w aucie.

A nawet otwierając je nie za wiele z nich wiało.

Klapkę szło by dorobić ale wtedy nie położę grubszych przedmiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nawet otwierając je nie za wiele z nich wiało.

> Klapkę szło by dorobić ale wtedy nie położę grubszych przedmiotów.

bo to komputer ( hehe ) steruje nawiewem.

tylko w okreslonej syt - juz nie pamietam - bo sie kiedys tym bawiłem i spradzałem.

Ja zacząłem uzywać półki w drzwiach - i teraz tam jest bałagan - niewidoczny,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..narazie sami sceptycy ale skoros zdecydowany to rob rzezbe:) na cokolwiek pod reka...:0

a swoja droga dlugie masz rece yikes.gif

Na okulary masz schowek, ja mam 4 pary okularow w cromce i kazda ma swoje bezpieczne miejsce, schowek naprawde daje rade na dlugopis czy kamizelke.

Ale to moje zdanie.

Ja ogolnie jestem przeciwnikiem wszelkiego rodzaju wlepek,wklejek,zawieszek,wisiorkow,rekawic bokserskich na lusterku itp. A w ogole lubie lad i porzadek.

Wg mnie szkoda braku nawiewu ktorego niby nie czujesz bo w oczy nie dmucha.

Z gadzetow to chyba pieska z machajaca glowka bym polozyl na tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cromie przydałby się jakiś uchwyt na butelkę taką litrową. Co do schowków na drobiazgi to mi w zupełności wystarcza to co jest.

Ta półka trochę słabo wygląda, a flokowanie raczej nie poprawi jej wyglądu. Bardziej bym się skłaniał do wyszpachlowania jej aby nadać jej kształt i następnie pomalować farbą do plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej bym się

> skłaniał do wyszpachlowania jej aby nadać jej kształt i następnie pomalować farbą do plastiku.

dajze spokoj, juz nie sugeruj bo jak w ori nie ma to zawsze bedzie jakas ulepa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siemka

> Jako że uważam że croma ma braki w schowkach i miejscach na jakieś pierdółki,zmajstrowałem sobie

> nową półeczkę.

> Na tą chwilę okleiłem czym akurat miałem.

> Ale wyślę chyba do flokowania.Będzie estetyczniej.

> Jak wam się to widzi?

wygląda to jak dla mnie źle.

Nie wiem co wy wozicie w kabinie, ale ja w podłokietniku mam 2 kpl kluczy do domu i garażu, okulary zamiast uchwytu nad drzwiamy trzymam. Chusteczki w schowku w drzwiach, a zapasowe żarówki i mape w schowku.

Ładowarka do telefonu w kieszeni za fotelem pasażera (wygodniej sięgać).

Co jeszcze można wozić nie wiem oświećcie mnie proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co jeszcze można wozić nie wiem oświećcie mnie proszę

no we włoszech albo cole maja w innych butelkach bo nasze się nie mieszczą w podłokietniku chłodzonym.

także więcej nie potrzebuję

Im więcej schowków tym większy bałagan. Widze to po pługu taty gdzie schowki są wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

> W Cromie przydałby się jakiś uchwyt na butelkę taką litrową. Co do schowków na drobiazgi to mi w

> zupełności wystarcza to co jest.

> Ta półka trochę słabo wygląda, a flokowanie raczej nie poprawi jej wyglądu. Bardziej bym się

> skłaniał do wyszpachlowania jej aby nadać jej kształt i następnie pomalować farbą do plastiku.

Wskakujesz do Cromci, jedziesz do najbliższego Marks&Spencer, kupujesz butelke wody mineralnej 1L (pękata, niska z dzióbkiem), wsadzasz do schowka w podłokietniku, zamykasz podłokietnik, cieszysz się rozwiązaniem.

Pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.